TopStone – tvůrci (nejen) kamenných koberců

Na vlastní oči jsme viděli, kolik času a péče věnuje TopStone každému produktu, který pomůže zútulnit nejenom váš domov. Od návrhu výrobku přes jeho vývoj až po testování a uvedení do prodeje kontroluje TopStone každý jednotlivý krok, aby byl každý produkt v té nejvyšší možné kvalitě. A s tímto přístupem také tvoříme grafiku, která nám pomůže představit výjimečnost tohoto dodavatele (nejenom) kamenných koberců.

title-img
Realizace

2021

Klient

TopStone s.r.o.

Obor podnikání

Stavebnictví a stavební materiály

Dodané služby

UI design a webdesign

Realizace

2021

Klient

TopStone s.r.o.

Obor podnikání

Stavebnictví a stavební materiály

Dodané služby

UI design a webdesign

TopStone vyvíjí kamínkové povrchy již od roku 1996. Chůze po něm je zážitek, bude vás těšit doslova na každém kroku.

Kamenné koberce jsou produktem přírody a ruční práce - dokonale odrážejí krásu přírodního kamene a přitom nabízejí komfort a praktičnost každodenního používání. Odborníci na kamenné koberce, lité povrchy a gabionová řešení. Síla přírodního materiálu s vášní a ručním dovednostmi ho transformujeme do uměleckých děl.

Ve spolupráci s
Railsformers s.r.o.

Navštívit web projektu

Návrh webových stránek TopStone

Navržený design stránek je inspirován materiály, které používá klient: hrubé nebo jemné kamínky, pevná a kvalitní pojiva, gabiony s dlouhou životností a  nebo třeva hladké stěrky. Připravili jsme proto koncept minimalistického designu, který zaujme, ale neodvádí pozornost od kvality a precizního zpracování produktů.

Návrh webových stránek TopStone

Návrhy produktových obalů pro e-shop

Návrhy produktových obalů jsou klíčové pro vizuální komunikaci s kupujícím a získání pozornosti zákazníka na e-shopu. Snažíme se jasně a srozumitelně prezentovat klíčové informace o produktu a jeho využití, abychom zákazníkovi usnadnili orientaci. Jednoduché, ale elegantní návrhy našich obalů pomáhají zvýšit viditelnost a atraktivitu produktů.

Návrhy produktových obalů pro e-shop