E-shopy

Tvoříme přehledné, vysoce vyhledávané a konverzní 

e-shopy. Naše e-shopy vynikají i snadnou
a uživatelsky přívětivou administrací. Rychlost, efektivita, jakákoliv integrace.

Technologie, které používáme

php(4)
elastic-search
react(2)
symfony
magento
ecommerce-2.png

„Využíváme celosvětově prověřenou platformu a dostupné doplňky, které jsme schopni upravit dle vašeho zadání nebo vyvinout zcela nové moduly tak, aby váš on-line byznys vzkvétal.

— Jirka (vedoucí vývoje PHP)

ecommerce-3.png

Co umíme

  • Vyvíjíme e-commerce, které prodává
  • Dlouhodobě stavíme řešení na 
  • platformě Magento 
  • Design na míru
  • Plně responzivní zobrazení
  • Maximální zabezpečení 
  • Důraz na SEO parametry
  • Propojení s marketingovými kanály
  • Integrace s účetními a skladovými systémy

Proces spolupráce

one(14)

Analyzujeme  
a navrhujeme řešení

Navrhneme Vám ideální řešení e-commerce nástroje, které vychází z našich zkušeností a dlouhodobé praxe. Dostanete od nás vypracovanou podrobnou strukturu e-shopu a plný popis technického řešení.

two(14)

Navrhujeme design

Vytváříme design na míru, který dodá vašemu e-shopu na jedinečnosti a profesionalitě. Klademe důraz na přehlednost, uživatelský komfort a responzivitu - tedy zobrazení na mobilech a tabletech. Můžeme ale rovněž použít vaši grafiku nebo již hotovou šablonu.

three(14)

Programujeme

V této fázi na řadu přicházejí naši ostřílení programátoři, kteří převedou navrhnutý design do podoby kódu, připraví jádro e-shopu a postupně doplní veškeré funkcionality a integrace. Umíme napojit e-shop na všechny zavedené účetní systémy (Pohoda, ABRA, MoneyS3, ESO, Helios aj.), skladové systémy a aplikace třetích stran.

four(14)

Školíme v administraci  
a provádíme správu

E-shop je připraven ke klientskému testování, případně plnění produkty. Máte-li strojově čitelný formát, vyřešíme import produktů a kategorií za vás, stejně jako mapování. I po zaškolení jsme samozřejmě k dispozici ke konzultacím.

five(10)

Testujeme a měříme

Než e-shop spustíme, je nezbytné jej naposledy otestovat. Měříme rychlost načítání a důkladně testujeme funkční prvky, a to jak na desktopu, tak na mobilu. Poslední fází je technický audit, bez jehož provedení dílo nepředáváme.

six(10)

Spolupracujeme
a staráme se

Spuštěním skutečná práce teprve začíná. Jsme vám k dispozici pro další rozvoj vašeho e-commerce nástroje. Pomůžeme vyspecifikovat vaše návrhy nebo přijdeme s vlastní nabídkou dle aktuálních trendů a požadavků. Samozřejmostí jsou zálohování a bezpečnostní profylaxe. Sledujeme změny v legislativě a dříve, než je sami zaregistrujete, přijdeme s návrhem na aktualizaci.

Naše reference