O nás

Digitální svět pod jednou střechou.

Jsme tým developerů, designérů a expertů, kteří se vzájemně doplňují. Jsme Railsformers, sehraný tým nadšenců do moderních technologií.

Specializujeme se na vývoj na míru

one(16)

Kdo jsme?

Jsme Railsformers. Od roku 2010 poskytujeme našim klientům služby vývoje webových a mobilních aplikací, webových prezentací a e-shopových řešení včetně grafiky na míru, on-line marketingu či správy a zabezpečení sítí.

two(16)

Jak pracujeme?

Fungujeme jako harmonický celek - i když jsme rozděleni do osmi divizí, ve kterých spolupracujeme napříč celou firmou a využíváme všech dostupných prostředků pro zkvalitňování a vývoj našich služeb.

three(16)

Co je náš cíl?

Vzhledem k neustálému vývoji námi nabízených služeb se vyvíjíme i my. Naše divize aktivně spolupracují a vzájemně se doplňují. Jsme tak schopni poskytovat nejmodernější IT služby a řešení, které odpovídají aktuálním trendům a požadavkům na trhu.

four(16)

Pojďte růst s námi

Neustále se vzděláváme v nabízeném a širokém spektru služeb a nezastaví nás žádná výzva. Inovujeme, učíme se, vyvíjíme. Výzvy nás ženou k lepším výkonům. Kontaktujte nás a my vám pomůžeme realizovat váš projekt ve světě IT technologií.