Reservatic – on-line rezervační systém

Vše v jedné aplikaci. Mějte pod jedním účtem kadeřnictví, půjčovnu a další oblíbené služby, lékaře, autoservis i sportoviště. Reservatic je unikátní on-line rezervační systém určený pro oboustranně efektivní objednávání služeb zákazníkem.

Na webu i v mobilu

Přestože webová aplikace je plně přizpůsobená menším displejům, v dnešní době je mobilní telefon nezbytnou součástí našich životů, a proto máme k dispozici mobilní aplikaci, díky které se klienti snadno objednají na vámi poskytované služby nebo jednoduše změní či zruší objednávku termínu. Prostřednictvím aplikace jsou zároveň upozorněni o změnách, které u rezervace nastanou.

Předchází časovým ztrátám

Časté změny nebo pozdní rušení objednaných termínů snižuje efektivitu využití pracovní doby. Reservatic umožňuje klientům využít funkci “Hlídacího psa”, který upozorňuje na náhle uvolněný termín, a tím vám pomůže zaplnit uvolněné místo, aniž byste museli své klienty kontaktovat telefonicky.


Následná práce s rezervacemi

Systém umožňuje posouvat celou frontu rezervací dle vašich aktuálních možností. Všechny klienty o změnách informuje prostřednictvím notifikací nebo SMS, podle zvoleného způsobu.

On-line platby

V Reservaticu můžete své objednávky platit kartou prostřednictvím platební brány, jak ji znáte. 

Notifikace

SMS upozornění je rovněž součástí našeho systému. Sami si můžete zvolit, zda klient SMS obdrží při všech změnách rezervace, nebo pouze v případě potvrzení. Můžete ovšem využít i jiný způsob upozornění např. e-mailem nebo zprávou či notifikací v mobilní aplikaci.

Open data

Systém lze propojit s aplikacemi a systémy třetí strany – nemocniční a lékařské systémy, obecní úřady, evidence. Propojíme i převedeme data, pokud potřebujete.

Rezervace na vašich webových stránkách? 

Využijte iframe, který jednoduše vložíte na svůj web. Rezervační okno můžete zobrazit pro celou firmu, jednotlivé provozovny nebo pro konkrétní kalendář. Iframe je k dispozici i v jiných jazykových mutacích.

Šetřte lesy

Ušetřete čas předáváním papírových dokumentů na místě a pošlete je klientům formou e-mailové přílohy k rezervaci.

Zpětná vazba

Zlepšujte své služby a získejte od klientů zpětnou vazbu! Můžete si vytvořit vlastní dotazník, který se po uskutečnění rezervace automaticky zašle každému klientovi.

Čekárna

Nechcete, aby se klienti rezervovali na konkrétní čas? Máme čekárnu! Klient si vybere pouze datum, případně doplní vlastní preference, a vy mu následně přiřadíte čas rezervace.

Přehledy

Chcete mít přehled aktuálních rezervací na den nebo rovnou celý týden po ruce? Vytiskněte si výpis rezervací v PDF formátu. K dispozici máte i kompletní statistiky. 

Zkouška zdarma

Reservatic nabízí jeden testovací měsíc bezplatně. Navíc, pokud vám stačí jediný kalendář, i další využití není zpoplatněno.

reservatic-save

Bezpečnost

Veškerá uložená data včetně osobních údajů jsou chráněna proti neoprávněnému přístupu na více úrovních. Ať už jde o bezpečnost fyzickou, kdy se do datového centra nedostane nikdo nepovolaný a vše je hlídáno kamerovým systémem, tak bezpečnost softwarovou, kdy důsledně dbáme na dodržování bezpečnostních „best-practices“.


Systém pravidelně kontrolujeme interními i externími audity, veškerou činnost na serveru monitorujeme a o případných pokusech o neoprávněný přístup jsme okamžitě informováni.


Osobní údaje jsou zpracovávány plně v souladu s nařízením GDPR a se Zákonem o ochraně osobních údajů.


Reservatic nabízí jeden testovací měsíc bezplatně.
Navíc, pokud vám stačí jediný kalendář, i další využití není zpoplatněno.