EvoCat

Interaktivní kiosek EvoCat je multifunkční zařízení s mnohostranným využitím. Můžete jej využívat pro vyvolávací systémy - je plně kompatibilní s naším rezervačním systémem Reservatic, navigaci v budovách nebo pro přístup k informacím návštěvníků.

25+ realizací 3 M uživatelů ročně
Mám zájem o EvoCat
Railsformers

Proč právě EvoCat.io?

65420282b58b4

Jednoduché ovládání a efektivita

Ovládání uživatelem - EvoCat kiosku dominuje 22" LCD dotyková obrazovka, která návštěvníka provede potřebným procesem.
Výkon a vývoj - srdcem kiosku je mikropočítač, postavený na platformě ARM, která umožňuje bezproblémouvou intergraci s nejrůznějšími systémy.
Jednoduchá instalace a užívání - veškeré prvky systému jsou propojeny pomocí moderních protokolů, zajišťující autenticitu, integritu a zabezpečení přenášených dat.
Propojení - kiosek lze propojit s webovými stránkami nebo pro něj vytvořit vlastní administraci, je vhodný také pro propojení s dalšími periferiemi vyvolávacího systému EvoCat jako jsou centrální obrazovky, přepážkové displeje, reproduktory a další.
Kvalita a životnost kiosku - kiosek je vyroben z umělého kamene, tudíž je zaručena jeho dlouhodobá životnost, barevná stálost, pevnost a luxusní vzhled.

6542028dbe4dc

Jak EvoCat funguje

  • EvoCat kiosku dominuje 22" LCD dotyková obrazovka, která návštěvníka provede potřebným procesem.
  • Kiosek je určen do vnitřních prostor budov, aby nebyl vystaven nepřiznivým povětrnostním vlivům, které by mohly negativně ovlivnit jeho výkon a spolehlivost.
  • Jakmile je určen účel kiosku, navrhneme vhodné řešení a napojení k datovému zdroji (xml feed, administrační rozhraní, propojení s rezervačními systémy).
  • Grafický výstup můžeme zpracovat podle vašeho zadání nebo můžeme navrhnout celkový vzhled na základě pravidel uživatelské přívětivosti.
  • Pro jeho provoz je nutné zajistit umístění mimo dosah přírodních živlů.

Nové realizace

Navigační kiosek DOV

Navigační kiosek DOV

Ve spolupráci s Dolní oblastí Vítkovice jsme připravili pro rekonstruovanou expozici Malý svět techniky U6 kiosek pro návštěvníky, obsahující interaktivní mapu zobrazující umístění jednotlivých atrakcí, včetně jejich popisu a otevírací doby. Návštěvníci si také mohou zobrazit termíny prohlídek, jízdní řády městské hromadné dopravy, kalendář akcí nebo si za pomoci QR kódu s odkazem zakoupit vstupenky na atrakce.

Grafické zpracování mapy jsme vytvořili na míru, a kiosek je napojen na webové stránky z nichž předává aktuální informace do Kiosku za pomoci xml feedu, takže jsou zobrazovaná data vždy aktuální.

Virtuální pobočka RBP

Virtuální pobočka RBP

V rámci spolupráce se zdravotní pojišťovnou RBP jsme na jejich pobočce v Karviné integrovali naše řešení vyvolávacího systému včetně kiosků EvoCat, které nahradilo původní nevyhovující systém.

Kiosky jsou napojené na náš rezervační systém Reservatic a jsou propojeny s ostatními prvky pro efektivní odbavování návštěvníků poboček. S tímto řešením ovládá obsluha přepážky vyvolávací systém EvoCat pohodlně ve webovém prohlížeči.

MSIC kiosek

MSIC kiosek

Pro Moravskoslezské inovační centrum, sídlící v areálu veděcko-technologického parku jsme vytvořili navigační kiosek pro budovy PIANO a TRIDENT.

Kiosek usnaďnuje orientaci v budovách za pomocí interaktivní mapy, na které je možné si zobrazit umístění konkrétního subjektu, a současně umožňuje volání do vybraných kanceláří, například pro ohlášení návštěvy.