Jste flexibilní a zodpovědný týmový hráč? Hledáte cestu seberealizace a uplatnění v perspektivním oboru IT? Potřebujeme parťáka pro vývoj mobilních aplikací. Měl by být samostatný, mít proaktivní přístup, zájem o další vzdělávání a sledovat aktuální trendy v oboru. Jste to vy? Vystupte z davu a staňte se členem týmu, kde budete vidět a bude brán ohled na váš názor. Nehledáme podřízeného, ale týmového hráče a partnera!

Koho hledáme? 

Hledáme vývojáře pro tvorbu a údržbu nativních mobilních Android a iOS aplikací. Nezáleží na tom, zda jste junior nebo senior. Hlavní je ochota se učit a zájem o práci na projektech, na jejichž výsledky budete pyšní. 

Co požadujeme? 

Znalost nebo základní orientaci v technologiích Korlin, RxJava, Coroutines, Androuid Architecture, Components, JetPack, Dagger Hilt, Retrofit, Room, Firebase.

Výhodou

Máte znalosti z vývoje iOS nebo Flutteru nebo je chcete získat? To je velké plus. A pokud znáte i technologie jako je Swift, SwiftUI, UIKit/Storyboard, Realm, RxSwift/Combine, jste náš člověk. 

Jak pracujeme?

Vyvíjíme a spravujeme mobilní aplikace pro Android i iOS. Pracujeme  s technologiemi: 

Android

 • Programovací jazyk - Kotlin
 • Pro asynchronní operace využíváme RxJava, Coroutines, WorkerManager
 • Dependency Injection - Dagger/Hilt
 • Pro komunikaci s REST API - Retrofit
 • Pro uchování dat do databáze - Room

iOS 

 • Pro komunikaci s API použíme Moya s Alamofire
 • Pro asynchronní operace RxSwift/Combine
 • Starší projekty mají UI vytvořeno v UIKitu v nových se používá SwiftUI

Něco o Railsformers

Kdo jsme? Jsme parta cca 25 lidí, kteří se rádi potkají i mimo práci jen tak si sednout na pivko či na teambuildingu ve vinném sklípku. Již více než 10 let se zabýváme vývojem webových aplikací, aplikací na míru, tvorbou webových stránek, e-shopů, on-line marketingem včetně správy sítí. Jsme Railsformers. Spolehlivý a flexibilní partner pro komplexní IT řešení.

Další informace

 • nástup možný ihned
 • pracovní smlouva (dle domluvy a možností zájemce HPP/OSVČ)
 • odpovídající platové ohodnocení - včetně motivační složky
 • sick days 6 dnů za rok (po zkušební době)
 • příjemné pracovní prostředí, žádný korporát
 • klimatizované kanceláře v moderní budově
 • školení v rámci měkkých a manažerských dovedností a technických IT školení
 • firemní výuka angličtiny
 • káva, voda a snacks volně k dispozici
 • narozeninový dáreček
 • příspěvek na Multisport kartu
 • teambuildingové aktivity

Mzda

Výše mzdy je závislá na vašich zkušenostech a délce pracovního úvazku. Pohybuje se v rozmezí 40 000 Kč až 70 000 Kč.  

Kde nás najdete?

Najdete nás na okraji města nedaleko porubské myslivny v budově PIANO Vědecko-technologického parku. Náš výhled z kanceláří budete chtít taky! Tak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes.


FAQ

Mohlo by vás zajímat:

Pracovat z domu je možné po tříměsíční zkušební době a po domluvě s nadřízeným.

Nevyžadujeme po vás komunikovat v angličtině, ale základy se vždy hodí. Jsme ryze česká firma, která pracuje i na zahraničních projektech, ale komunikují s nimi naši obchodní zástupci nebo projektoví manažeři.

Pracujeme v plně klimatizovaných kancelářích a k dispozici máme kuchyňku s automatickým kávovarem.

Celofiremní nebo divizní školení zajišťujeme. Podporujeme růst znalostí v oboru a pokud potřebujete zajistit nějaké rozvojové školení, nebudeme mít s tím problém, naopak!

Ano. V kolektivu máme i ženy.

Rádi se několikrát za rok sejdeme i mimo práci. Ať už jde o posezení v blízké hospůdce, nebo teambuilding s přespáním, vždy se nás sejde většina a maximálně si to užijeme.

Preferujete Linux, Mac, Windows? Klasickou nebo vertikální myš? PC nebo notebook? Jsme přece IT firma a na čem budete pracovat je jen na vás.

Ne. Preferujeme zkušenosti, ochotu pracovat a plnění pracovních cílů.

Další informace k práci:

Nebudete na nic sami, nehodíme na vás hromadu úkolů, ať si s nimi nějak poradíte. V každé divizi máme vedoucího, který vám pomůže se začlenit do týmu a do celkového chodu firmy a poskytne vám veškeré potřebné informace k zadané práci.

Máme velké množství různorodých projektů. Vyvíjíme mobilní aplikace pro informační systémy pro interní účely firem, aplikace pro festivaly,koncerty a další události (například dny NATO), aplikace pro rezervační a účetní systémy a mnoho dalších projektů.

Od malých až po rozsáhlé s uživatelskou základnou od 1 000 do 8 000 000. Ty nejdéle spravované projekty děláme přes 15 let.

Pro vývoj Android aplikací používáme programovací jazyk Kotlin, pro asynchronní operace pak RxJava, Coroutines, WorkerManager, Dependency Injection v Dagger/Hilt. Pro komunikaci s REST API Retrofit a pro uchování dat do databáze pak Room. 

U iOS aplikací pak pracujeme v Moya a Alamofire, asynchronní operace provádíme v ExSwift/Combine. Starší proejkty mají UI vytvořeno v UlKitu, u nových se používá SwiftUI.

Začátky budou o menších projektech a postupem času se dostanete k těm větším a složitějším. Nehodíme vám na hlavu 10 projektů zároveň. Zpravidla děláme na několika projektech najednou a navíc jsou rozděleny mezi několik zaměstnanců. Na rozsáhlé projekty budete mít dostatečné množství nerušeného času. Výhodou je možnost pracovat na více projektech současně, stereotyp vás nedožene.

Potřebujeme vývojáře. Na komunikaci s klienty a vedení projektů máme ve firmě projektové manažery a obchodní zástupce.

Používáme interní systém Redmine, ve kterém se předávají úkoly a požadavky. Klienty směřujeme k jeho používání. Veškerá komunikace probíhá textově přes tento systém.

Ano, projekty nemáme rozděleny na vývojáře front-end a back-end odděleně.

Aplikace si testují klienti sami, případně odpovědná osoba za projekt (ne vývojář).

Nejsme korporát s rozsáhlou hierarchií, je nás kolem dvaceti. To však neznamená, že nemůžete v naší firmě kariérně růst. Datlujete jeden řádek kódu za druhým u malých projektů a chcete se přesunout k velkým? Vidíte se do budoucna i jako projektový manažer nebo byste rád komunikoval s klienty a nabízel jim lepší řešení? Pokud se cítíte na rozšíření svých pracovních dovedností, dáme vám k tomu prostor.

Důležitá je pro nás znalost nebo orientace v technologiích Kotlin, RxJava, Coroutines, Android Architecture Components, JetPack, Dagger Hilt, Retrofit, Room, Firebase. Pokud máte zkušenosti i s vývojem iOS, je to velké plus. 

Máte zájem?