Jste flexibilní a zodpovědný týmový hráč? Hledáte cestu seberealizace a uplatnění v perspektivním oboru IT? Potřebujeme cílevědomého programátora s chutí se vzdělávat, držet krok s trendy a učit se nové věci. Člověka, který se neztratí a nebojí se prosadit, zdravě sebevědomého, proaktivního a kreativního.
Jste to vy? Vystupte z davu a staňte se členem týmu, kde budete vidět a bude brán ohled na váš názor. Nehledáme podřízeného, ale týmového hráče a partnera!

Koho hledáme?

Hledáme programátora/ku Ruby on Rails, nemusíte být na úrovni seniora, ale minimální znalosti jazyku Ruby jsou nutné. Můžete být i Java programátor/ka s ochotou a chutí si osvojit jazyk Ruby, s čímž vám rádi pomůžeme.
Ať už jste tedy na úrovni juniora nebo seniora, máme pro vás uplatnění! Práci si u nás zamilujete. Nebudete pracovat na jednom projektu, ale máme dostatečné portfolio klientů pro které děláme. Stereotyp u nás nepoznáte.

Co požadujeme?

 • znalosti HTML, javascript, GIT, Linux
 • základní zkušenost s databází MySQL, PostgreSQL
 • alespoň základní znalost Ruby a Ruby on Rails
 • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
 • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost

Co budete dělat?

 • programování a správa webových portálů na platformě Ruby on Rails
 • práce s novými funkcionalitami systémů a řešení existujících i nových projektů
 • práce na projektech pro významné české i nadnárodní zákazníky
 • řešení klientských požadavků

Něco o Railsformers

Kdo jsme? Jsme parta cca 25 lidí, kteří se rádi potkají i mimo práci jen tak si sednout na pivko či na teambuildingu ve vinném sklípku. Již více než 10 let se zabýváme vývojem webových aplikací, aplikací na míru, tvorbou webových stránek, e-shopů, on-line marketingem včetně správy sítí. Jsme Railsformers. Spolehlivý a flexibilní partner pro komplexní IT řešení.

Další informace

 • nástup možný ihned
 • pracovní smlouva (dle domluvy a možností zájemce HPP/OSVČ/DPP/DPČ)
 • pružná pracovní doba
 • odpovídající platové ohodnocení - včetně motivační složky
 • 25 dní dovolené
 • 5 dní sick days
 • příjemné pracovní prostředí, žádný korporát
 • klimatizované kanceláře v moderní budově
 • školení v rámci měkkých a manažerských dovedností a technických IT školení
 • firemní výuka angličtiny
 • káva, voda a snacks volně k dispozici
 • příspěvek na Multisport kartu
 • teambuildingové aktivity

Mzda

Výše mzdy je závislá na vašich zkušenostech a délce pracovního úvazku.

 • Ruby on Rails senior programátor/ka - 70 000 Kč až 120 000 Kč
 • Ruby on Rails junior programátor/ka - 30 000 Kč až 50 000 Kč
 • Java programátor/ka s přechodem - 40 000 Kč až 70 000 Kč

Kde nás najdete?

Najdete nás na okraji města, nedaleko Fakultní nemocnice Ostrava vedle sjezdu na Rudnou ulici, takže nemusíte bloudit uličkami a jste u nás hned! Tak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes.

FAQ

Mohlo by vás zajímat:

Pracovat z domu je možné po tříměsíční zkušební době a po domluvě s nadřízeným.

Nevyžadujeme po vás komunikovat v angličtině, ale základy se vždy hodí. Jsme ryze česká firma, která pracuje i na zahraničních projektech, ale komunikují s nimi naši obchodní zástupci nebo projektoví manažeři.

Pracujeme v plně klimatizovaných kancelářích a k dispozici máme kuchyňku s automatickým kávovarem.

Celofiremní nebo divizní školení zajišťujeme. Podporujeme růst znalostí v oboru a pokud potřebujete zajistit nějaké rozvojové školení, nebudeme mít s tím problém, naopak!

Ano. V kolektivu máme i ženy.

Rádi se několikrát za rok sejdeme i mimo práci. Ať už jde o posezení v blízké hospůdce nebo teambuilding s přespáním, vždy se nás sejde většina a maximálně si to užijeme.

Preferujete Linux, Mac, Windows? Klasickou nebo vertikální myš? PC nebo notebook? Jsme přece IT firma a na čem budete pracovat je jen na vás.

Ne. Preferujeme zkušenosti, ochotu pracovat a plnění pracovních cílů.

Další informace k práci:

Nebudete na nic sami, nehodíme na vás hromadu úkolů, ať si s nimi nějak poradíte. V každé divizi máme vedoucího, který vám pomůže se začlenit do týmu a do celkového chodu firmy a poskytne vám veškeré potřebné informace k zadané práci.

Máme velké množství různorodých projektů. Děláme informační systémy pro interní účely firem, vývoj enterprise aplikací, vývoj API, rezervačních a účetních systémů a mnoho dalších projektů.

Od malých až po rozsáhlé s uživatelskou základnou od 1 000 do 8 000 000. Ty nejdéle spravované projekty děláme přes 15 let.

Základem je Ruby on Rails, ale pracujeme s dalšími nástroji a technologiemi, mezi které se řadí například React, Javascript, MySQL, PostgreSQL, Docker, NOMAD, GIT a další. Znalosti ze všech technologií nevyžadujeme, ale určitě se k nim dříve či později dostanete. Zaujme vás nová technologie, která by mohla mít smysl a využití? Jsme otevřeni všemu a také se rádi učíme nové věci.

Začátky budou o menších projektech a postupem času se dostanete k těm větším a složitějším. Nehodíme vám na hlavu 10 projektů zároveň. Zpravidla děláme na několika projektech najednou a navíc jsou rozděleny mezi několik zaměstnanců. Na rozsáhlé projekty budete mít dostatečné množství nerušeného času. Výhodou je možnost pracovat na více projektech současně, stereotyp vás nedožene.

Potřebujeme programátory. Na komunikaci s klienty a vedení projektů máme ve firmě projektové manažery a obchodní zástupce.

Používáme interní systém Redmine, kde se předávají úkoly a požadavky. Klienty směřujeme k jeho používání. Veškerá komunikace probíhá textově přes tento systém.

Ano, projekty nemáme rozděleny na vývojáře front-end a back-end odděleně.

Aplikace si testují klienti sami, případně odpovědná osoba za projekt (ne vývojář). Dále používáme na testování kódu RSpec.

Na projektech dělá více lidí, kód musí být přehledný pro všechny v týmu. Posuzování kódu bude mít u vás na starost vedoucí divize, který s vámi vše zkontroluje.

Nejsme korporát s rozsáhlou hierarchií, je nás kolem dvaceti. To však neznamená, že nemůžete v naší firmě kariérně růst. Datlujete jeden řádek kódu za druhým u malých projektů a chcete se přesunout k velkým? Vidíte se do budoucna i jako projektový manažer nebo byste rád komunikoval s klienty a nabízel jim lepší řešení? Pokud se cítíte na rozšíření svých pracovních dovedností, dáme vám k tomu prostor.

Dokončujete studium a máte základní povědomí o Ruby on Rails? U nás žádný problém. Dáme vám dostatek času pro zaučení s nástroji, které využíváme a prostor pro zdokonalení vašich programátorských zkušeností.

Máte zájem?