Jste flexibilní a zodpovědný týmový hráč? Hledáte cestu seberealizace a uplatnění v perspektivním oboru IT? Potřebujeme cílevědomého programátora s chutí se vzdělávat, držet krok s trendy a učit se nové věci. Člověka, který se neztratí a nebojí se prosadit, zdravě sebevědomého, proaktivního a kreativního.
Jste to vy? Vystupte z davu a staňte se členem týmu, kde budete vidět a bude brán ohled na váš názor. Nehledáme podřízeného, ale týmového hráče a partnera!

Koho hledáme?

Hledáme programátora/ku Ruby on Rails, nemusíte být na úrovni seniora, ale minimální znalosti jazyku Ruby jsou nutné. Můžete být i Java programátor/ka s ochotou a chutí si osvojit jazyk Ruby, s čímž vám rádi pomůžeme.
Ať už jste tedy na úrovni juniora nebo seniora, máme pro vás uplatnění! Práci si u nás zamilujete. Nebudete pracovat na jednom projektu, ale máme dostatečné portfolio klientů pro které děláme. Stereotyp u nás nepoznáte.

Co požadujeme?

  • znalosti HTML, javascript, GIT, Linux
  • základní zkušenost s databází MySQL, PostgreSQL
  • alespoň základní znalost Ruby a Ruby on Rails
  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost

Co budete dělat?

  • programování a správa webových portálů na platformě Ruby on Rails
  • práce s novými funkcionalitami systémů a řešení existujících i nových projektů
  • práce na projektech pro významné české i nadnárodní zákazníky
  • řešení klientských požadavků

Něco o Railsformers

Kdo jsme? Jsme parta cca 25 lidí, kteří se rádi potkají i mimo práci jen tak si sednout na pivko či na teambuildingu ve vinném sklípku. Již více než 10 let se zabýváme vývojem webových aplikací, aplikací na míru, tvorbou webových stránek, e-shopů, on-line marketingem včetně správy sítí. Jsme Railsformers. Spolehlivý a flexibilní partner pro komplexní IT řešení.

Další informace

  • nástup možný ihned
  • pracovní smlouva (dle domluvy a možností zájemce HPP/OSVČ/DPP/DPČ)
  • pružná pracovní doba
  • odpovídající platové ohodnocení - včetně motivační složky
  • 25 dní dovolené
  • 5 dní sick days
  • příjemné pracovní prostředí, žádný korporát
  • klimatizované kanceláře v moderní budově
  • školení v rámci měkkých a manažerských dovedností a technických IT školení
  • firemní výuka angličtiny
  • káva, voda a snacks volně k dispozici
  • příspěvek na Multisport kartu
  • teambuildingové aktivity

Mzda

Výše mzdy je závislá na vašich zkušenostech a délce pracovního úvazku.

  • Ruby on Rails senior programátor/ka - 70 000 Kč až 120 000 Kč
  • Ruby on Rails junior programátor/ka - 30 000 Kč až 50 000 Kč
  • Java programátor/ka s přechodem - 40 000 Kč až 70 000 Kč

Kde nás najdete?

Najdete nás na okraji města, nedaleko Fakultní nemocnice Ostrava vedle sjezdu na Rudnou ulici, takže nemusíte bloudit uličkami a jste u nás hned! Tak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes.

FAQ