Jste flexibilní a zodpovědný týmový hráč? Hledáte cestu seberealizace a uplatnění v perspektivním oboru IT? Potřebujeme cílevědomého programátora s chutí se vzdělávat, držet krok s trendy a učit se nové věci. Člověka, který se neztratí a nebojí se prosadit, zdravě sebevědomého, proaktivního a kreativního.
Jste to vy? Vystupte z davu a staňte se členem týmu, kde budete vidět a bude brán ohled na váš názor. Nehledáme podřízeného, ale týmového hráče a partnera!

Koho hledáme?

React programátora, který bude zodpovědný především za vývoj front-endu. Ať už jste na úrovni juniora nebo seniora, máme pro vás uplatnění! Práci si u nás zamilujete. Nebudete pracovat na jednom projektu, ale máme dostatečné portfolio klientů pro které děláme. Stereotyp u nás nepoznáte.

Co požadujeme?

 • praktická znalost React
 • znalost HTML, CSS, JS
 • zkušenost s GITem a nástroji typu bitbucket, github nebo gitlab
 • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost

Co budete dělat?

 • vyvíjet a konfigurovat FrontEnd řešení nad systémy
 • práce s novými funkcionalitami systémů a řešení existujících i nových projektů
 • práce na projektech pro významné české i nadnárodní zákazníky
 • řešení klientských požadavků

Něco o Railsformers

Kdo jsme? Jsme parta cca 25 lidí, kteří se rádi potkají i mimo práci jen tak si sednout na pivko či na teambuildingu ve vinném sklípku. Již více než 10 let se zabýváme vývojem webových aplikací, aplikací na míru, tvorbou webových stránek, e-shopů, on-line marketingem včetně správy sítí. Jsme Railsformers. Spolehlivý a flexibilní partner pro komplexní IT řešení.

Další informace

 • nástup možný ihned
 • pracovní smlouva (dle domluvy a možností zájemce HPP/ŽL/DPP/DPČ)
 • odpovídající platové ohodnocení - včetně motivační složky
 • sick days 6 dnů za rok (po zkušební době)
 • příjemné pracovní prostředí, žádný korporát
 • klimatizované kanceláře v moderní budově
 • školení v rámci měkkých a manažerských dovedností a technických IT školení
 • firemní výuka angličtiny
 • káva, voda a snacks volně k dispozici
 • narozeninový dáreček
 • příspěvek na Multisport kartu
 • teambuildingové aktivity

Mzda

Výše mzdy je závislá na vašich zkušenostech a délce pracovního úvazku.

 • React senior programátor - 70 000 Kč až 120 000 Kč
 • React junior programátor - 30 000 Kč až 50 000 Kč

Kde nás najdete?

Najdete nás na okraji města nedaleko porubské myslivny v budově PIANO Vědecko-technologického parku. Náš výhled z kanceláří budete chtít taky! Tak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes.

FAQ

Mohlo by vás zajímat:

Pracovat z domu je možné po tříměsíční zkušební době a po domluvě s nadřízeným.

Nevyžadujeme po vás komunikovat v angličtině, znalost AJ postačující ke studiu dokumentace. Jsme ryze česká firma, která pracuje i na zahraničních projektech, ale komunikují s nimi naši obchodní zástupci nebo projektoví manažeři.

Pracujeme v plně klimatizovaných kancelářích a k dispozici máme kuchyňku s automatickým kávovarem.

Celofiremní nebo divizní školení zajišťujeme. Podporujeme růst znalostí v oboru a pokud potřebujete zajistit nějaké rozvojové školení, nebudeme mít s tím problém, naopak!

Ano. V kolektivu máme i ženy.

Rádi se několikrát za rok sejdeme i mimo práci. Ať už jde o posezení v blízké hospůdce nebo teambuilding s přespáním, vždy se nás sejde většina a maximálně si to užijeme.

Preferujete Linux, Mac, Windows? Klasickou nebo vertikální myš? PC nebo notebook? Jsme přece IT firma a na čem budete pracovat je jen na vás.

Ne. Preferujeme zkušenosti, ochotu pracovat a plnění pracovních cílů.

Další informace k práci:

Dokončujete studium a máte základní povědomí? U nás žádný problém. Dáme vám dostatek času pro zaučení s nástroji, které využíváme a prostor pro zdokonalení vašich programátorských zkušeností.

Nebudete na nic sami, nehodíme na vás hromadu úkolů, ať si s nimi nějak poradíte. V každé divizi máme vedoucího, který vám pomůže se začlenit do týmu a do celkového chodu firmy a poskytne vám veškeré potřebné informace k zadané práci.

Máme velké množství různorodých projektů. Děláme informační systémy pro interní účely firem, vývoj enterprise aplikací, vývoj API, rezervačních a účetních systémů a mnoho dalších projektů.

Od malých až po rozsáhlé s uživatelskou základnou od 1 000 do 8 000 000. Ty nejdéle spravované projekty děláme přes 15 let.

Základem je Ruby on Rails, ale pracujeme s dalšími nástroji a technologiemi, mezi které se řadí například React, Javascript, MySQL, PostgreSQL, Docker, NOMAD, GIT a další. Znalosti ze všech technologií nevyžadujeme, ale určitě se k nim dříve či později dostanete. Zaujme vás nová technologie, která by mohla mít smysl a využití? Jsme otevřeni všemu a také se rádi učíme nové věci.

Začátky budou o menších projektech a postupem času se dostanete k těm větším a složitějším. Nehodíme vám na hlavu 10 projektů zároveň. Zpravidla děláme na několika projektech najednou a navíc jsou rozděleny mezi několik zaměstnanců. Na rozsáhlé projekty budete mít dostatečné množství nerušeného času. Výhodou je možnost pracovat na více projektech současně, stereotyp vás nedožene.

Potřebujeme programátory. Na komunikaci s klienty a vedení projektů máme ve firmě projektové manažery a obchodní zástupce.

Používáme interní systém Redmine, kde se předávají úkoly a požadavky. Klienty směřujeme k jeho používání. Veškerá komunikace probíhá textově přes tento systém.

Na projektech dělá více lidí, kód musí být přehledný pro všechny v týmu. Posuzování kódu bude mít u vás na starost vedoucí divize, který s vámi vše zkontroluje.

Nejsme korporát s rozsáhlou hierarchií, je nás kolem dvaceti. To však neznamená, že nemůžete v naší firmě kariérně růst. Datlujete jeden řádek kódu za druhým u malých projektů a chcete se přesunout k velkým? Vidíte se do budoucna i jako projektový manažer nebo byste rád komunikoval s klienty a nabízel jim lepší řešení? Pokud se cítíte na rozšíření svých pracovních dovedností, dáme vám k tomu prostor.

Máte zájem?