2020-03-04 redmine.png

Rok 2020 je pro nás ve znamení velkých změn. Jednou z prvních je aktualizace interního systému pro komunikaci s naší klientelou, který využíváme i pro naše interní účely. Ta přináší plno novinek, které nám zjednoduší práci a pevně věříme, že změnu uvítají i naši klienti, jelikož jsme nasadili přehlednější a modernější grafické prostředí.

Pro klienty

Změna je na první pohled patrná, dotkla se totiž designu stránek. Není se ovšem čeho obávat. Po stránce funkcí a rozložení jde stále o stejné řešení, které si prošlo modernější grafickou úpravou. 

Zónu pro klienty naleznete na stejné adrese redmine.railsformers.com

Redmine

Systém pro projektové řízení, Redmine, je dlouhodobě jeden z nejpoužívanějších na světě. Jde o tzv. open source software, který se neustále vyvíjí a přináší pravidelně nové funkcionality. Na nejnovější aktualizaci Redmine 4.1 jsme netrpělivě čekali a jsme rádi, že se nám jej podařilo brzy po jeho vydání implementovat u nás, i přes mnoho dodatečných úprav, o které se starali naší vývojáři.

Hledáte řešení pro projektové řízení i ve vaší firmě?

Využíváte systém pro projektové řízení, které nesplňuje veškeré vaše požadavky, případně nejste spokojení s řešením, které využíváte nyní? Stačí se na nás obrátit a společně navrhneme řešení na míru.