Náhradní autodíly ADDOS

Společnost ADDOS nabízí náhradní díly do nákladních i osobních automobilů. Jejich široký sortiment obsahuje díly pro všechny značky, a základním kamenem společnosti je kvalita nabízených produktů a služeb, individuální přístup a garance nejlepších cen. V souladu s touto politikou jsme také navrhli logo a webové stránky.

title-img
Realizace

2022

Klient

Náhradní díly ADDOS

Obor podnikání

Prodejna náhradních autodílů

Dodané služby

Webdesign, Návrh loga

Realizace

2022

Klient

Náhradní díly ADDOS

Obor podnikání

Prodejna náhradních autodílů

Dodané služby

Webdesign, Návrh loga

Kvalitní autodíly od kvalitního dodavatele

Při tvorbě loga a webových stránek jsme vycházeli z požadavku na oslovení cílové skupiny, kterou tvoří firmy i koncoví zákazníci. Této skupině klient nabízí profesionální a invidudální přístup, pomoc s vyřešením specifických požadavkům a potřeb, a nabízí poradenství od týmu zkušených odborníků. V souladu s tímto konceptem jsme vytvořili web, který nezahltí návštěvníka hromadou informací a inspiruje ho k hledání nejoptimalnějšího řešení.

Ve spolupráci s
Railsformers s.r.o.

Navštívit web projektu

Návrh webové prezentace ADDOS

Jednoduchost, přehlednost, kombinace modré barvy v souladu s uživatelskou přívětivostí. Navržené ikony jednotlivých dílů vyjadřují individuální a kreativní přístup, jednoduchá navigace a přehlednost stránek pak šetří návštěvníkův čas.

Návrh webové prezentace ADDOS

Návrh nového loga

Logo jsme navrhli tak, aby bylo jeho spektrum využití co nejširší a nejjednodušší. Je snadno zapamatovatelné, užívání pro tisková data nebo webdesign je nenáročné, a v kombinaci s identitní tmavě modrou barvou je elegantní a přitom a poutavé.

Návrh nového loga