Bez názvu.png

V době, která víc než kdy jindy vyžaduje zvýšené bezpečnostní opatření, nejen kvůli blížící se platnosti nového evropského nařízení GDPR, je jednou z nutností pečlivě zabezpečit správu firemní sítě. Jste si jistí, že vám ze sítě nemohou uniknout citlivá osobní data vašich zaměstnanců či klientů? Od května 2018 vám za takovýto únik hrozí astronomická pokuta až 20 miliónů EUR nebo 4% z celkového ročního obratu firmy. Buďte připraveni už teď. Eliminací rizik předejdete mnoha nepříjemnostem. Pomůžeme vám!

Přinášíme jednoduché a efektivní řešení pro správu sítě v podobě Black boxu - firemní černé skříňky. Zařízení,  které komplexně monitoruje procesy a případné incidenty, spravuje uživatelské účty i zálohování firemních dat. Spolehlivě a bezpečně! Black box je trefa do černého.

Centrální správa počítačů a síťových zařízení je progresivním a výhodným krokem, který vám výrazně sníží firemní náklady, zrychlí řešení bezpečnostních incidentů a zjednoduší plánování dalšího rozvoje. Black box kontroluje zranitelnost počítačů a síťových zařízení v rámci bezpečnosti při běžném i krizovém provozu sítě.

Před zavedením komplexní správy sítě je nutné zanalyzovat aktuální stav. Zkontrolovat zabezpečení a vyhledat případná slabá místa a hrozby, ty eliminovat. Proto vám nabízíme také analýzu aktuálního stavu sítě.

Obraťte se na nás co nejdříve, buďte připraveni na GDPR a zajistěte bezpečnost své firemní sítě, tato problematika se týká i vás!

Sestavíme vám individuální návrh a cenovou nabídku, s ohledem na vaše potřeby a velikost vaší firemní sítě.