2020-05-25-Comgate.jpg

ComGate reaguje na aktuální situaci a zjednodušuje proces registrace a aktivace platební brány. Nyní vše zvládnete z pohodlí domova a kanceláře.

Teď je ten pravý čas začít nabízet bezhotovostní platby on-line. Množí se zprávy od dopravců, kdy při doručování z e-shopů platbu dobírkou přestávají nabízet, a tak se platby kartou a bankovními tlačítky stávají nejdůležitější platební metodou v on-line světě.

Platební bránu ComGate můžete začít používat bez nutnosti podpisu papírových smluv, bez úředního ověřování podpisů nebo jiného osobního kontaktu. Vše probíhá po e-mailu a zadáváním údajů do klientského portálu. 

Ceny za platební bránu jsou u běžných plateb od 0,79 do 0,99 % bez fixních poplatků z transakcí. Pokud již platební bránu máte, můžete si díky transparentnímu ceníku ComGate zjistit, o kolik víc by vám mohlo z transakcí zůstávat. Aktivace platební brány i denní převody na bankovní účty jsou zdarma. Vzhledem k plné integraci platební brány ComGate do našeho e-shopového systému bude technická implementace rychlá a bez komplikací.

V Railsformers je implementace platební brány ComGate hračkou. Neváhejte se na nás obrátit a my vám pomůžeme. Ovšem jednu věc přeci jen musíte udělat, registrovat se na ComGate.