Již tuto sobotu, tj. 20. května 2023 se po čtyřech letech bude opět konat Den otevřených dveří 21. základny taktického letectva Čáslav. Tato již tradiční akce je zaměřena na prezentaci nejen čáslavské základny, ale také se jí účastní další složky Armády ČR. Letos bude program zaměřen na historii našeho vojenského letectva.

Neopomenutelnou součástí jsou i dynamické ukázky primárně vojenské letecké techniky, jedná se tak částečně o leteckou přehlídku a druhou největší akci v rezortu Ministerstva obrany po Dnech NATO v Ostravě. Doprovodný program bude součástí celého dne včetně Family zóny s občerstvením.

S naší aplikací mějte při návštěvě DOD Čáslav po ruce aktuální program, který díky napojení na systém řízení ukázek zobrazuje změny v reálném čase. O každé ukázce si také můžete přečíst podrobnější informace. Mobilní aplikace DOD Čáslav 2023 je již nyní zdarma ke stažení pro systém Android v obchodu Google Play a pro iOS v Apple Store.

Kromě programu v aplikaci najdete:

  • přehled aktualit,
  • průvodce se základními informacemi o akci, možnosti dopravy či přehled statických ukázek v jednotlivých prezentačních zónách areálu,
  • mapku areálu.

Základní funkce aplikace jsou k dispozici v offline režimu, k aktualizaci programu a informací je potřeba připojení k internetu. Aplikace je lokalizovaná pro češtinu a angličtinu.

Více o aplikaci a celé akci se dočtete na stránkách 21. základny taktického letectva Čáslav.