2021-09-06 Dny NATO.png

Oblíbená společenská událost Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil Armády České republiky, je zpátky! Za necelé dva týdny se bude konat již 20. ročník a my jsme právě dokončili aktualizaci na oficiální aplikaci Dny NATO 2021.

Předešlý ročník se bohužel konal bez návštěvníků, letos si však největší bezpečnostní přehlídku v Evropě užijeme opět se vším všudy. K tomu vám bude nápomocna naše přepracovaná aplikace. S její pomocí budete mít neustále po ruce aktuální program dynamických ukázek včetně příletů a odletů. Podrobnější informace si pak můžete přečíst po kliknutí na jednotlivou položku v programu.

Podobně jako v předchozích letech budou správci s obsahem aplikace pracovat přímo během konání akce a všechny změny programu se v ní zobrazí téměř okamžitě. Návštěvníci se tak dozví, pokud bude ukázka přesunuta či zrušena. 

Uživatelé budou mít k dispozici rovněž informace o dopravě na místo a z místa akce, mapu areálu nebo kde vyhledat lékařskou pomoc, občerstvení či toalety. Do aplikace se budou načítat i veškeré články, které budou publikovány na oficiálních webových stránkách. Více o aplikaci a celé akci se dočtete na stránkách natodays.cz.

Mobilní aplikace Dny NATO 2021 je již nyní zdarma ke stažení pro systém Android v obchodu Google Play a pro iOS v Apple Store. Aplikace je opět ke stažení ve dvou jazykových mutacích, a to v češtině a angličtině.

Pokud jste aplikaci již v minulosti využívali a máte v telefonu nastaveny automatické aktualizace, nemusíte si aplikaci znovu stahovat a vše se vám zaktualizuje samo.

Sejdeme se tedy na Letišti Leoše Janáčka Ostrava ve dnech 18. - 19. 9. 2021.