Dny nato aplikace.jpg

Další ročník největší přehlídky bezpečnostních sil ve střední Evropě se nezadržitelně blíží. Přípravy na Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil AČR 2019 vrcholí i u nás v Railsformers. Aktuálně jsme pro vás spustili skvělou aplikaci, díky které budete mít program vždy po ruce, přehledně a včetně veškerých změn.

Většina z vás má měsíc září spojený s výjimečnou událostí, která se odehrává již tradičně na Letišti Leoše Janáčka v Ostravě. Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil AČR 2019 těší malé i velké návštěvníky už od roku 2001. Letos si pořadatelé opět připravili bohatý program. A protože jsme hrdými partnery této akce, spustili jsme pro vás speciální aplikaci! Aby vám neutekla žádná zajímavá přehlídka.

Kromě programu, do kterého se díky napojení na systém řízení ukázek zobrazují změny vždy v reálném čase, se vám určitě bude hodit také průvodce se základními informacemi o akci: možnostmi dopravy či přehledem statických ukázek v jednotlivých prezentačních zónách areálu. Pokud si vystačíte se základními funkcemi aplikace, pak k jejímu provozu ani nebudete potřebovat internet. V režimu online ale získáte možnost aktualizace programu a informací o případných změnách času.

Aplikace je ke stažení ve dvou jazykových mutacích: češtině a angličtině. Pro její instalaci navštivte Google Play nebo App Store. Tak na co ještě čekáte?