V pátek 3. listopadu jsme se s Railsformers zúčastnili konference TechMeetup v Ostravě-Porubě. Konference se zaměřovala na rozvoj IT scény v Moravskoslezském kraji pomocí sdílení aktuálního know-how a inspirace s ostatními účastníky. Ani my jsme nezůstali pozadu a představili zde náš multifunkční kiosek EvoCat.

20231103_093156.jpg

EvoCat - produkt, který je výsledkem kombinace technického umu a kreativity týmu Railsformers. Ale co vlastně EvoCat znamená? Název je odvozen z latinského slova "evocatio", což v angličtině znamená "evocation", tedy volání nebo vyvolávání. A vzhledem k oblibě koček, které jsou symbolem bystré šelmy s absolutním přehledem o svém teritoriu, jsme se rozhodli slovo “Cat” v názvu zdůraznit.

EvoCat je navržen tak, aby vyhovoval různým typům subjektů a podniků. Ať už jde o komerční sféru, firmy zaměřené na přímý styk se zákazníkem, pošty a zásilkovny, výdejny e-shopů, lékařské ordinace, lékárny, nemocnice nebo klientská centra jako jsou pojišťovny, energetické společnosti a finanční služby, EvoCat je schopen poskytnout efektivní a inteligentní řešení pro všechny tyto sektory.

EvoCat v praxi

EvoCat není “šuplíkový” projekt ale má již reálné uplatnění v praxi. Například ve spolupráci s Dolní oblastí Vítkovice byl pro rekonstruovanou expozici Malý svět techniky U6 dodán kiosek, který poskytuje interaktivní mapu zobrazující umístění jednotlivých expozic, včetně jejich popisu a otevírací doby. Dalším příkladem je spolupráce se zdravotní pojišťovnou RBP, kde bylo na jejich pobočce v Karviné integrováno řešení vyvolávacího systému včetně kiosků EvoCat, což nahradilo původní nevyhovující systém. A konečně, pro Moravskoslezské inovační centrum, které se nachází v areálu vědecko-technologického parku, byl implementován navigační kiosek v areálu pro budovy PIANO a TRIDENT pro lepší orientaci návštěvníků.

Chcete-li se dozvědět více o tom, co EvoCat nabízí, nebo máte o tento kiosek zájem, navštivte stránku www.railsformers.cz/evocat. Tento projekt je skvělým příkladem toho, jak Railsformers používá inovace a technologické know-how k vytváření řešení, která jsou nejen praktická, ale také intuitivní a uživatelsky přívětivá.