fb-bussiness.png

 

Facebook se se svými neustálými inovacemi a dynamickými změnami stal velmi živým a efektivním komunikačním médiem. Podle našeho očekávání se tato sociální síť řadí mezi jedny z nejlepších kanálů pro propagaci a prodej produktů i služeb roku 2016. Vzhledem k příznivé ceně Facebook kampaní a možnosti perfektního zacílení předpokládáme v tomto segmentu další nárust i nové možnosti propagace.

 

 

Facebook používá více než 1,7 miliard uživatelů po celém světě a to už je slušné cílové publikum, nemyslíte? Facebook marketing umožňuje snadno najít, oslovit, upoutat pozornost i budovat vztah s potenciálními i stávajícími klienty. Není nic snazšího než zde vybrat své lidi dle demografických údajů, chování, kontaktních údajů či zájmů atp.

 

 

Facebook reklama a její efektivita je snadno a přesně měřitelná. Díky jednoduchým a přehledným nástrojům okamžitě vidíte reakci publika a snadno si spočítáte, zda se vám investice vyplatila.

 

 

I přes prvotní nedůvěru mnoho z našich klientů aktuálně profituje právě díky Facebook marketingu, který jsme je buď naučili nebo jim ho zprostředkováváme. Učebnicovým příkladem je společnost Stay Unique, která se Facebook marketingu velmi bránila. Až na základě našeho doporučení a přesvědčení se majitelka nakonec rozhodla dát mu šanci, naučila se s ním díky našim instrukcím a školením sama pracovat a docílila meziročního nárustu návštěv e-shopu o téměř 300% a navýšení konverzí o téměř 900%! Viz statistika níže.

 

 

 

 

Na tomto příkladu bychom rádi transparentně ukázali, že vhodné využívaní sociálních sítí může být velmi efektivním marketingovým nástrojem. Nejde o žádnou magii,  rádi vám ukážeme, jak to děláme. Pro své klienty organizujeme školení a workshopy, kde vás jednoduše naučíme, jak se sociálními sítěmi a kampaněmi pracovat. Pokud nemáte čas či chuť se sociálním sítím věnovat, rádi to uděláme za vás. Náklady na správu sociálních sítí a kampaní nejsou příliš vysoké a efektivita je přímo a jednoduše měřitelná. Poskytneme vám jasná čísla, místo nepřesných předpovědí a odhadů.

 

 

Efektivním komunikačním médiem se stal také Facebook messenger. Nabízí rychlý a snadný způsob komunikace mezi zákazníkem a společností. Každý měsíc ho využívá více než miliarda lidí. Uživatelé a Facebook stránky si měšíčně vymění více než miliardu zpráv. Aktuálním trendem u firemních messengerů je tvorba botů, kteří zautomatizují odpovědi u často kladených dotazů a zrychlí komunikaci.

 

 

Mezi poslední novinky, které Facebook aktuálně nabízí svým uživatelům patří vylepšení správy zájmů, na jejímž základě oslovují společnosti a především inzerenti své cílové publikum. Reklamy, které uživatel vidí, může ovlivnit spousta věcí, třeba informace z Facebook profilu, aktivita na Facebooku nebo interakce s firmami a tyto informace nyní může uživatel spravovat a korigovat.

 

 

Facebook je důmyslný až geniální komunikační nástroj, jehož uvědomělým využíváním získáte obrovskou konkurenční výhodu a relativně levný i velmi efektivní reklamní kanál. Rádi vás naučíme jak Facebook marketing správně využívat, prozradíme vám triky a novinky v této oblasti online komunikace a pokud nemáte čas či kapacity se Facebooku sami trpělivě a důsledně věnovat, jsme zde abychom to udělali za vás.