2019-04-08 G suite cena web.jpg

Společnost Google nedávno zveřejnila nový ceník svých služeb, podle kterého si od 2. dubna připlatíme. Zdražování se nejvíce dotkne služby G Suite, kterou využívají hlavně firmy a podnikatelé. Jako oficiální prodejce musíme tuto skutečnost reflektovat a v dnešním článku vám všechny změny představíme.

Služba G Suite funguje už deset let. Od té doby prošla zásadním vývojem a rozšířením o více než deset nových služeb. Svým uživatelům poskytuje co nejvyšší komfort při práci online. Z důvodu stále se zvyšující úrovně aplikací a růstu přidané hodnoty se Google rozhodl pro navýšení paušálních sazeb o 20 %. Poslední zdražování služba zaznamenala před osmi lety.

K čemu G Suite využíváme?

G Suite umožňuje spolupráci v reálném čase (Dokumenty, Tabulky, Prezentace), flexibilní úložiště (Disk), výkonné videokonference (Hangouts Meet), zabezpečené posílání zpráv v týmu (Hangouts Chat) a vyhledávací funkce na podnikové úrovni (Cloud Search). Uživatelům umožňuje pracovat kdekoliv a kdykoliv, samozřejmě se zajištěním profesionální úrovně dostupných aplikací. Navíc si balíček můžete stáhnout jak do počítače, tak třeba do mobilního telefonu nebo tabletu.

Služba je ideální pro firmy a týmovou práci stejně jako pro jednotlivce, kteří si chtějí například zařídit G-mail s vlastní doménou.

Nové sazby služeb poskytovaných prodejcem Railsformers s.r.o.

  • Měsíční / flexibilní tarif: 133,- Kč za uživatele (doposud 110,- Kč)
  • Roční tarif: 1 596,- Kč za uživatele (doposud 1 100,- Kč)

Obecně dochází k navýšení cen o 20%. Nejzásadnější změna se ale dotkne ročního tarifu služby G Suite Basic, jehož cena se bude nově rovnat dvanáctinásobku nové ceny za uživatele měsíčně (doposud se jednalo o zvýhodněný tarif, který se rovnal desetinásobku měsíční ceny).

Změna ceníku nebude mít vliv na aktuální smlouvy ani jejich obnovení, které proběhnou před 2. dubnem 2019. Pro zákazníky s měsíčním nebo flexibilním tarifem budou nové ceny účinné od 2. dubna 2019. Pro zákazníky s ročním tarifem budou nové ceny účinné od jejich prvního obnovení tarifu dne 2. dubna 2019 nebo později.

Naše tarify

  • Flexibilní tarif

U tohoto tarifu je možnost zvyšovat nebo snižovat počet licencí (uživatelů) kdykoliv během měsíce. Vždy platíte pouze za služby, které každý měsíc využijete. Tento tarif je vhodný pro organizace, ve kterých probíhají časté změny počtu uživatelů.

  • Roční tarif

S tímto tarifem se zavazujete využívat službu G Suite po dobu jednoho roku s určitým počtem licencí (uživatelů). Přidávat uživatele můžete bez omezení, ale při odebrání uživatelů pod předplacený počet v průběhu roku se zaplacené předplatné nevrací. Tento tarif je vhodný pro organizace, které během roku udržují určitý stabilní počet uživatelů nebo ho nesnižují.

 

Věříme, že vás informace o zvyšování cen tarifů neodradily a i nadále zůstanete věrnými uživateli vysoce profesionálního řešení ve vaší organizaci. V případě dotazů se obraťte na obvyklý kontakt nebo nám napište na info@railsformers.com.