hledáme(1).png

Jsi pohotový, flexibilní, analyzátor, který nebude v lese a chrabře se proklestí džunglí PPC? Nezalekneš se zaklínadel a formulí hojně používaných ve světe online marketingu jako PPC, SEO, UX, remarketing, retargeting, konverze či kampaně na sociálních sítích? Adwords editor není sprosté slovo? Sklik rozhraní ti není cizí? 

Je pro tebe dynamicky se rozvíjející svět online marketingu výzvou? Chceš být hvězdou trendy oboru s budoucností a velkou perspektivou? Staň se součástí našeho týmu! Railsformers je mladý, přátelský kolektiv stabilní firmy s rozsáhými zkušenostmi na poli online marketingu a komplexní nabídky IT služeb. 

Co hledáme/nehledáme
Je nám jedno jestli máš řidičák nebo si strávil dlouhá léta ve školní lavici. Nepotřebujeme desítky let praxe ani diplomy či státnice z latiny a ugrofinštiny. 

Hledáme posilu! Člověka s drivem a tahem na branku, který se rád učí, je cílevědomý, spolehlivý a samostatný! Hledáme specialistu, který udrží krok s oborem. Práce s internetem a počítačem je mu přirozeností a kreativita kořením života. Nebojí se projevit svůj názor při komunikaci s kolegy či klientem a je spolehlivým a kostruktivním týmovým hráčem!

Co nabízíme
Firemní notebook nebo PC
HPP i možnost spolupráce na ŽL
Příjemný plat s možností kariérního růst
Motivující kolektiv, který se podělí o své zkušenosti a podpoří tě
Vzdělávání v oboru a podporu v osobním růstu
Usměvavý tým se smyslem pro humor a skvělé kafe

Přijď za námi probrat možnosti spolupráce osobně! Nečekej žádné velké oficiality, špíš duchaplný a konstruktivní dialog o tom, co jsme si schopni vzájemně nabídnout!