Je nám ctí, že i letos se můžeme významným způsobem podílet na průběhu akce Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil AČR, která proběhne 16.-17. září na Letišti Leoše Janáčka Ostrava. Pro tuto akci jsme vyvinuli aplikaci, kterou každý rok aktualizujeme a přizpůsobujeme tak uživatelským potřebám.

Hledáte způsob, jak rychle a přehledně získat potřebné informace o akci? Pak si určitě stáhněte naši aktualizovanou mobilní aplikaci Dny NATO 2023. Ta nabízí všechny potřebné informace na jednom místě, pohodlně a přehledně. S touto aplikací máte po ruce nejen základní informace, jako je mapa areálu, informace o dopravě tam a zpět, kde vyhledat zdravotnickou pomoc, nebo kde se nachází občerstvení a toalety, ale také interaktivní přehled celého programu. Během vteřiny se dozvíte informace o příletech a odletech účastníků, můžete se také seznámit se zajímavými fakty o daných ukázkách. Pokud dojde ke změnám programu, vše se dozvíte prostřednictvím této aplikace. Základní funkce aplikace jsou dostupné v offline režimu, na aktualizaci programu a informací je ale zapotřebí internetové připojení. Aplikace je dostupná jak v české, tak i anglické verzi.

Pokud vás zajímají podrobnější informace o akci a programu, navštivte oficiální stránky akce na natodays.cz. Mobilní aplikaci Dny NATO 2023 stahujte zdarma v obchodu Apple Store pro systémy iOS, v Google Play pro systémy Android.