Moravskoslezský kraj ve spolupráci s Agenturou pro regionální rozvoj vyhlašuje i letos soutěž „Inovační firma Moravskoslezského kraje“ pro rok 2014. Soutěž je určena živnostníkům, malým, středním a nově také velkým firmám, které budou moci přihlásit své inovativní výrobky, technologie či služby s již patrnými výsledky na trhu. Podmínkou je, aby tyto výrobky, služby či technologie byly umístěny na trh v předcházejících třech letech. Musí se jednat o zcela nové nebo výrazně zdokonalené výrobky, technologie či služby. Nebudou akceptovány pouze modifikované produkty (změna obalu, designu výrobku, dílčí optimalizace vybraných funkcí stávajícího výrobku, nová módní kolekce oděvů, apod.), které nepřinášejí novou přidanou hodnotu pro zákazníka. Vítězná firma z každé kategorie získá 50 tisíc korun, druhé místo 30 tisíc korun a třetí místo 10 tisíc korun. Vítězné firmy v obou kategoriích budou moci používat označení Inovační firma Moravskoslezského kraje roku 2014.

Railsformers s.r.o. se této inovační soutěže zúčastnilo již v loňském roce. Účast v soutěži pro nás byla užitečná a měla pro nás velký přínos. Je to skvělá příležitost zviditelnit se jako firma a dostat do povědomí široké veřejnosti svůj inovativní projekt. Vzhledem k těmto přínosům akce se plánujeme do soutěže zapojit i letos a využít tak jedinečnou příležitost jak zpropagovat a uvést na trh náš inovativní projekt a možná i vyhrát v naší kategorii.

Přihlášky do soutěže je možné podávat do 14. 8. 2014. My už přihlášku vyplňujeme a co Vy? Více informací a kontaktů naleznete zde.