Již potřetí se firma Railsformers, s. r. o., účastní soutěže “Inovační firma Moravskoslezského kraje” pro rok 2015. Tradičně tuto soutěž vyhlašuje Moravskoslezský kraj ve spolupráci s Agenturou pro regionální rozvoj. V letošním roce se Railsformers, s. r. o. účastní s projektem Provizně.CZ. Cílem soutěže je podpořit inovační podnikání na území Moravskoslezského kraje a propagovat firmy, které přichází s inovovanými produkty a službami, jež v konečném důsledku posilují konkurenceschopnost v kraji. Vítězná firma v každé kategorii obdrží finanční odměnu ve výši 50 tisíc korun, druhé místo bude odměněno částkou 30 tisíc a třetí místo částkou 10 tisíc korun. Vítězná firma bude moci používat označení Inovační firma Moravskoslezského kraje.

Railsformers, s. r. o. se soutěže účastnilo již v předchozích ročnících. Podíl v této soutěži již v předchozích ročnících byl přínosem a byla velmi užitečná. Soutěž je skvělá příležitost jak se zviditelnit jako firma a dostat se tak do povědomí široké veřejnosti a představit svůj inovativní projekt. I letos se zapojíme do soutěže a zkusíme využít ojedinělou příležitost jak zpropagovat a uvést na trh náš inovativní projekt a dokonce i vyhrát v naší kategorii.


Přihlášku jsme již podali a netrpělivě čekáme na výsledky. Věnujte chvilku svého drahocenného času a podpořte nás v soutěži hlasováním, které můžete provést zde.