top-20-ruby-on-rails.jpg

Slavíme další úspěch. Umístili jsme se v žebříčku TOP 20 společností, které používají framework Ruby on Rails pro vývoj svých webových aplikací!

Framework Ruby on Rails je založena na jazyce Ruby a u nás v Railsformers na ní provozujeme všechny webové aplikace, které používají architekturu model-view-controller. Díky tomuto softwaru je vytváření aplikací nejen velmi jednoduché a přehledné, ale navíc je to pro nás zábava. Další výhodou jeho používání je dostupnost - je zadarmo! Stanete se tak součástí komunity více než 5 000 lidí, kteří jsou programování oddaní stejně tak jako vy.

My v Railsformers se zaměřujeme především na komplexní IT servis. Na Ruby on Rails vyvíjíme webové aplikace, systémy, mobilní aplikace a online marketing. Analytické centrum TechReviewer  ve svém žebříčku ocenilo především bezpečnost naší práce, se kterou na vývoji postupujeme, a také naše firemní procesy. 

A proč je pro nás úspěch v podobě vysokého umístění v žebříčku analytického centra TechReviewer vlastně tak důležitý? Každoročně vydávají na základě průzkumů a analýzy trhu studie a seznamy nejlepších společností, které vyvíjejí software pracující na různých doménách. Firmy, které se v jejich žebříčcích umístí, jsou na trhu považovány za opravdové profesionály. Letos jsme se získali krásné osmé místo v žebříčku TOP 20+ Ruby on Rails společností 2019. A co to bude příští rok?