S potěšením oznamujeme, že naše firma Railsformers se přestěhovala na novou adresu. Nyní nás najdete na adrese Vřesinská 2371/33, 708 00 Ostrava-Poruba. Tento krok nám otevřel dveře k novým možnostem a dalšímu růstu.

Naše nové kanceláře jsou umístěny v útulných prostorách dvou novostaveb, kde se těšíme nejen z čerstvého vzduchu a spousty zeleně, ale i klidu a ticha, které v této době umíme náležitě ocenit. Tyto moderní budovy nám nabízí nejen dostatek prostoru pro náš stále rostoucí tým, ale také mnoho výhod, které zlepšují naše pracovní prostředí a napomáhají k naší celkové produktivitě. 

Jednou ze skvělých vlastností našeho nového sídla je příjemné posezení u krbu, které je součástí jedné z budov. Toto místo nám poskytuje ideální prostor pro schůzky v teplém a pohodlném prostředí. Jeho útulná atmosféra podporuje otevřenou komunikaci a tvořivé myšlení - dva klíčové prvky pro úspěšnou práci v našem oboru.

Kromě toho máme k dispozici také venkovní terasu, kterou můžeme využívat pro různé aktivity. Ať už se jedná o teambuildingové aktivity, letní porady, nebo příjemné obědy na čerstvém vzduchu, tato terasa nám nabízí perfektní prostor pro relaxaci a obnovu energie.

Věříme, že tato změna nám poskytne lepší možnosti pro týmovou práci, inovace a další růst. Jsme nadšeni, že můžeme tuto novou kapitolu naší firmy sdílet s našimi klienty a partnery. Děkujeme vám za vaši podporu a těšíme se na další úspěšnou spolupráci v našem novém sídle.