office-1209640_1920.jpg

Do naší firmy hledáme kolegu/kolegyni na pozici podpora projektů

Náplň práce

  • Podpora koncových uživatelů internetových projektů (např. www.reservatic.com, www.sucto.cz apod.)
  • E-mailová, telefonická a on-line komunikace s klienty
  • Testování nových funkcí systémů a komunikace s vývojáři
  • Tvorba uživatelských manuálů

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office) / internet
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Bezchybná znalost českého jazyka
  • Zkušenosti z oblasti administrativy výhodou
  • ŘP sk. B výhodou
  • Spolehlivost, zodpovědnost
  • Flexibilita
  • Samostatnost
  • Odolnost vůči stresu
  • Schopnost týmové i samostatné práce

Nabízíme

  • Nástup možný ihned
  • Pracovní smlouva (dle domluvy a možností zájemce HPP/ŽL/DPP/DPČ)
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Práci v mladém kolektivu
  • Odpovídající platové ohodnocení - včetně motivační položky
  • Telefon a notebook i k soukromému užití
  • Po zkušební době
    • 6 sick days ročně
    • 50% příspěvek na Multisport kartu
  • Po prvním roce
    • Možnost home office
  • Klimatizované kanceláře v moderní budově
  • Firemní výuka angličtiny
  • Káva, voda a snacks volně k dispozici
  • 2x ročně teambuildingové aktivity

Zaujala tě nabídka? Pošli nám životopis do 5.9.2018 na email info@railsformers.com s možným nástupem 15.9.2018