vide-nahled.png

Video je jedním z nejvíce atraktivních mediálních formátů pro sdílení na sociálních sítích i dalších online kanálech. Lidé nechtějí číst, chtějí vidět audiovizuální obsah! Pokud se vám povede, můžete dosáhnout virálního efektu, tedy situace, kdy uživatelé video sami lavinově sdílí. A to se vyplatí! Není to nic složitého! Tak popadněte svůj chytrý telefon, nevymlouvejte se na složitosti a něco natočte!

Mnoho našich klientů si často stěžuje, že by chtěli video, které pověsí na youtube, sociální sítě či přímo na web či e-shop! Ale je to složité, časově náročné a nákladné! A my říkáme NENÍ! Sami jsme vám to dokázali před cca 14 dny na našem Facebook profilu.

Take it easy! Celá tvorba videa včetně střihu nám zabrala asi hodinu a ještě jsme se u toho náramně pobavili. Jde o klasický příklad krmiva pro sociální sítě, žádná křeč, žádné velké oficiality. Jednoduše lehké, vtipné a nenásilné video, s akcentem na emoce. Chceme našim příznivcům ukázat tvář Zebu a to že za ním stojí také “jen” lidi, kteří mají smysl pro humor, emoce a pijí kafe ze špinavého hrnku a vůbec jim to nevadí ukázat světu :D. Video mělo během chvíle bez jakékoli další propagace 850 shlédnutí, několikatisícový dosah a mnoho lajků.

Pokud máte atraktivní produkt či službu, typu kosmetika, hračky, knihy, gastronomické služby, fashion služby nebo v podstatě cokoli, co se jednoduše dá natočit, není nic snadnějšího! A nabízí se to doslova samo. Zde více než kde jinde platí pravidlo “v jednoduchosti je síla.” Není nic lehčího než vzít voděodolný silně krycí make-up, zatřít s ním tetování, polít vodou a odlíčit, samozřejmě to celé natočit a nestačíte se divit jak skáčou lajky, komenty a počty sdílení. Vezměte knihu, kterou prodáváte a pod kamerou ji prolistujte, aby vaši zákazníci věděli jak vypadá uvnitř? Říkáte si, co na tom je? Nic! A právě to je na tom geniální! Natočte Marušku ve skladu (samozřejmě s jejím souhlasem) jak jí jde balení balíčků pro zákazníky od ruky! Udělejte soutěž a natočte losování. Námětů existuje mnoho, stačí se rozhlédnout!

Tvrdíte, že nemáte čas? Dělejte několikasekundová boomereng video smyčky. Ty jsou teď in. A celá výroba vám zabere maximálně 2 minuty i se sdílením na sociální sítě!

Potřebujete nápad? Pomoc či radu? Obraťte se na nás! Jsme tu pro vás, abychom vás naučili dělat skvělý obsah, který budou vaši fanoušci a zákazníci milovat a díky kterému si vás zapamatují.