kyncl_blog1.png

Když se podílíte na projektu, kterým je tvorba webu pro architektonickou kancelář, je jasné, že se musíte zaměřit na ty nejmenší detaily, které dokonale vystihují filozofii firmy. A troufneme si říct, že nové webové stránky společnosti knesl kynčl architekti jsou přesně takové - elegantní, minimalistické, ale hlavně nadčasové.

Tým architektů na svém novém webu https://knesl-kyncl.com/ nabízí komplexní škálu architektonických prací – od územního plánování až po samotnou realizaci. Web je přehledný a plný konkrétních vizualizací, takže nabízí dokonalou pastvu pro oči, ale zároveň je skvělou inspirací. Naleznete zde také kompletní seznam projektů i s detaily jako je například místo stavby, podlažní plocha, termín realizace a fotografie. Kancelář má sídlo v Brně a pobočku najdete také v Praze.

Pokud uvažujete nad tím, že byste i vy chtěli oprášit vzhled svých webových stránek, tým našich programátorů a grafiků s vámi zkonzultuje všechny požadavky a nabídne vám vhodné řešení vám přímo na míru. Naberte nový směr podnikání s Railsformers.