rfstart.png

Před několika dny prošla naše společnost Railsformers s.r.o. úspěšnou fúzí se Zebu webdesign s.r.o. Naše nabídka se tak stala komplexnější a nabízíme vám teď služby napříč celým spektrem IT. Vnímáme to jako symbolický nový začátek a výbornou příležitost představit novou, svěží a příjemně jednoduchou grafiku a s tím také spojený nový web.

Rozhodli jsme se redesignovat původní logo Railsformers s.r.o. a vyjít z něj při tvorbě korporátního designu společnosti. Vizuál je nyní velmi lehký, jednoduchý a přitom dynamický. Dominantním prvkem loga a vizuálu obecně je stylizovaný šestiúhelník,  symbolizující šest oblastí, ve kterých se nyní realizujeme. Jsou to webové prezentace, e-shopy, marketing, internetové aplikace na míru, správa sítí a GDPR a mobilní aplikace. Každé z oblastí jsme na webu přiřadili opět rafinovaně zobrazený symbol šestiúhelníku, v různě barevném ladění.

Grafiku odlehčuje a nápaditě doplňuje symbol raketoplánu, který symbolizuje náš nový start, ale i výzvu, že nastartujeme vaše podnikání.

 

Webová prezentace není postavena pouze na novém vizuálu a rozšíření nabídky, je navržena dle nejnovějších trendů, je dokonale responzivní a maximálně optimalizovaný z hlediska všech Google doporučení týkajících se rychlosti a responzivity. Podrobili jsem jej Google PageSpeed Insights, kde dopadl znamenitě. Dostal 98 bod ze 100 pro mobilní zobrazení a 95 ze 100 pro zobrazení na počítači. Schválně zkuste otestovat svůj web nebo e-shop. Velká většina naší konkurence a velkých českých společností dopadla výrazně hůře než my. Google tvrdí, že na našem webu je použita většina doporučených postupů a měla by na uživatele dělat dobrý dojem.

Dále jsme web otestovali pomocí Google testmysite, kde čas načítání vyšel jako excelentní, díky tomu dochází k velmi nízké míře ztráty uživatelů, kteří stránku zobrazují. Ve srovnání s konkurencí si vedeme skvěle.

Chcete aby vaše weby a eshopy byly také excelentní? Potřebujete pomoci s vizuální a výkonostní stránkou? Obraťte se na nás. Naše kobyla už nechodí bosa!