srecepty.jpg

Jídlo je v dnešní době základ všeho. Ať už sníte cokoliv, máte určité dietní omezení nebo se snažíte dodržovat svůj denní příjem kalorií, určitě oceníte naši novou aplikaci sRecepty. Váš mobilní telefon tak bude sloužit jako kniha receptů, nákupní seznam i galerie perfektně vyladěných jídel.

Co jen dnes uvařím?” Touhle otázkou se musí zdlouhavě zabývat čas od času každý z nás. A kdo z vás ještě nikdy nezadal do internetového vyhledávače heslo „večeře” nebo „oběd” ve snaze dle hodnocení a obrázků vybrat skvělé jídlo, které potěší chuťové buňky? S naší aplikací sRecepty vám odpadne složité hledání. Recepty jsou rozděleny do několika kategorií dle příležitosti, dle kuchyně, dle diet, dle ročních období, dle finanční náročnosti, dle pokrmů a dle typu. Zvláštní kategorií jsou naše doporučené recepty.

V aplikaci sRecepty budete pravidelně nacházet nové a nové recepty. Po registraci získáte možnost komentovat recepty, přidávat své vlastní a oblíbené si ukládat. Pokud jednou uvaříte perfektní rajskou, určitě si budete chtít recept uložit na místo, kde vám vydrží a neztratí se. Aplikace v sobě skrývá také možnost recept vytisknout, poslat příteli nebo odebírat podobné recepty. Všechny pokrmy jsou opatřeny fotografiemi a podrobným popisem postupu přípravy. Navíc budete mít ve svém telefonu k dispozici také nákupní seznam. Malý papírek s nákupem doma zapomenete, ale telefon nosí většina z nás všude s sebou.

Pro přístup ke všem výhodám uvedeným výše se musíte zaregistrovat, a to buď pomocí Facebooku, vašeho Google účtu nebo běžné pomocí e-mailu. Výhodou registrace pomocí Facebooku je také možnost sdílet váš oblíbený recept se svými přáteli.

Pravidelné používání portálu sRecepty vám může dokonce přinést výhru! Za pouhé užívání, jako je například přidání profilové fotografie, nahrání oblíbeného receptu nebo recenze receptu, budete dostávat zlaťáky. Ty pak měníte za hodnotné ceny. Momentálně tak můžete získat Brandnooz box (nejlepší novinky na trhu potravin elegantně zabalené do boxu) nebo Koření Rossk (výběrové koření bez náhražek a extraktů).

Od poslední aktualizace prošla aplikace velkými změnami. Pro lepší vizuální vzhled jsme aplikovali nový trend v mobilních aplikacích: zakulacené rohy, upravili jsme notifikace a zlepšili jsme výsledky vyhledávání tak, aby vám neutekl žádný skvělý recept. V rámci těchto aktualizací prošla aplikace také rebrandingem z General Recipes na sRecepty. Aplikaci hodnotí uživatelé velmi pozitivně, v průměru získala hodnocení 4,7 z 5. O oblíbenosti sReceptů hovoří také množství stažení: 150 000, řazení na Google Play, kde sRecepty vystupují na předních příčkách v kategoriích a v obecných vyhledávacích dotazech.

Aplikace je zcela zdarma a dostupná ke stažení na Google Play. Vytvořte si svou soukromou kuchařku nejoblíbenějších receptů. Vyzkoušejte klasické pokrmy i gastronomické novinky. Ukládejte, sdílejte, komentujte. Naše aplikace sRecepty je tady pro vás!