RoR.png

U nás v Railsformers provozujeme ve frameworku Ruby on Rails všechny webové aplikace, které používají architekturu model-view-controller. Díky tomuto softwaru je vytváření aplikací nejen velmi jednoduché a přehledné, ale navíc je to pro nás zábava. V celosvětovém žebříčku „Top 20+ Ruby on Rails companies in 2019“ analytického centra TechReviewer jsme se umístili na krásném pátém místě.

Proč děláme v Ruby on Rails?

  • Rychlost vývoje – Lze vytvářet efektivní webové aplikace pomocí programovacích nástrojů Ruby on Rails. V praxi je rychlost vývoje projektů o 30-40% vyšší oproti jinému programovacímu jazyku nebo frameworku.
  • Flexibilita – Platforma umožňuje vývojářům aktualizovat aplikace rychle a snadno.
  • Svoboda použití – Aplikace jsou multiplatformní a jsou kompatibilní s různými platformami, včetně iOS a OS X.
  • Produktivita – Ruby je stručný jazyk, který v kombinaci s množstvím knihoven umožňuje produktivní vývoj. Někteří odborníci tvrdí, že se jedná o nejproduktivnější jazyk vůbec.

Mezi další výhody patří například to, že jsou takto vyvíjené aplikace spustitelné přímo z prohlížeče, tím pádem nejsou potřeba žádné dodatečné programy. Rails lze napojit na cokoli, například účetní systémy, nebo aplikace třetích stran.

Kdo dělá v Ruby on Rails?

Ruby on Rails není úplně pro začátečníky. Takže programátoři, kteří chtějí vyvíjet v Rails musí mít aspoň pár let zkušeností s jinými jazyky. Měl by se orientovat ve vývoji projektů, pochopením principů programování, a ještě k tomu vynikající pochopení vývoje webu obecně. Toto jsou hlavní důvody, proč je průměrný věk začínajícího programátora v Rails 25-28 let.

Kdo využívá Ruby on Rails?

Největší webové stránky společností, co používají Rails jsou například Apple, Oakley, The New York Times, Twitter, Electronic Arts, SoundCloud, Github nebo Yellow Pages. Navíc Rails jsou od jeho vzniku inspirací pro frameworky na ostatních platformách.

Co děláme v Ruby on Rails?

Děláme webové aplikace na míru, enterprise řešení, interní webové aplikace pro firmy a mnoho dalšího. Rails je velmi prospektivní jazyk, protože pokud bychom do budoucna uvažovali o mobilních aplikacích, rozšířeních a tak dále. Tak Ruby on Rails je na to vše připraven, díky své MVC architektuře.

Pokud přemýšlíte nad perfektním a propracovaným webem, nebo nad rozsáhlejším projektem, který musí pracovat rychle a zvládat velké zatížení, pak je Ruby on Rails nejlepší volba pro Vaše podnikání. Neváhejte co nejdříve kontaktovat naše odborníky pro více informací.