Letošní ročník je úspěšně za námi a my jsme vděční za možnost se na něm opět podílet!✈️

Dnů NATO 2023, na které letos zavítalo 185 000 návštěvníků, jsme se zúčastnili společně s dobrovolnými hasiči z města Žulová a připravili pro návštěvníky informativní stánek.🫶🏻

Informace ze světa technologií

V Railsformers nabízíme komplexní IT řešení pod jednou střechou - vývoj mobilních aplikací, webů a e-shopů, grafické práce a marketingové služby. Jako moderní IT společnost držíme krok se současnými trendy a zaměřujeme se na práci s inovativními technologiemi, mezi něž patří i umělá inteligence (AI). Na svém stánku jsme návštěvníky zásobovali informacemi právě  z těchto oblastí. Naším cílem bylo přiblížit veřejnosti to, co se děje v dynamicky se rozvíjejícím technologickém průmyslu.

Aplikace Dny NATO 2023

Určitě vám neuniklo, že jsme pro Dny NATO vyvinuli aplikaci na míru, která usnadnila celkový průběh akce a orientaci v areálu. V aplikaci se nachází mapa areálu, nezbytné informace a program. Letos si aplikaci stáhlo přes 21 000 návštěvníků Dnů NATO, což nás moc těší. Aplikace dokonce v Google Play zaujala 1. místo v žebříčku to nejlepší za 0 Kč v kategorii cestování a místní informace.

Projekt Cisterna

Dobrovolní hasiči z města Žulová připravili informace o projektu Cisterna, který podporujeme a zastřešujeme a který má za cíl vybrat finanční prostředky na nákup nového hasičského vozu. Součástí stánku tak byl i originální merch, jehož koupí bylo možné tento projekt podpořit. Nakupovat můžete i nadále na jejich webu eshop.hasicizulova.cz.

Aktivity pro děti

Také bylo připraveno spoustu zábavy i pro ty nejmenší návštěvníky. Děti se mohly těšit z velkého množství omalovánek a zajímavých her, které jsme spolu s hasiči přichystali.

Jsme opravdu nadšení z příležitosti být součástí letošních Dnů NATO a sdílet náš entuziasmus pro technologie s širokou veřejností. Těšíme se na další roky spolupráce a příležitosti přispět k tomuto unikátnímu propojení lidí a technologií.