affiliate fb (1).png

 

 

 

V naší firmě víme, že pravidelného školení a vzdělávání není nikdy dost a v IT odvětví to platí dvakrát! Informatika a online svět je jeden z nejdynamičtějších oborů vůbec a je tedy nutné se neustále vzdělávat a udržovat krok s vývojem. My jsme si toho v Railsformers plně vědomi a proto jsme se opět zapojili do projektu s názvem „Podnikové vzdělávání ve společnosti Railsformers – OPZ 97“ čímž plně podporujeme kontinuální vzdělávání našich zaměstnanců. A to nejen ve specializovaných IT směrech, ale také v měkkých a managerských dovednostech.

Proto jsme opět využili možnosti posunout zkušenosti a vědomosti našich zaměstnanců zase o krok dál a zaměřit se na další fázi vzdělávání a to konkrétně v oblasti měkkých manažerských dovedností. Jsme velmi rádi, že nám s financováním tohoto projektu pomáhá Evropská unie v rámci Operačního programu Zaměstnanost. Hlavním cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti.

Prostřednictvím rozvíjení schopností, znalostí a zkušeností našich zaměstnanců získáváme významnou konkurenční výhodu, a jsme tak schopni poskytnout kvalitní, spolehlivé a sofistikované služby a řešení. Zároveň se nám tato zkušenost pozitivně vrací formou zpětné vazby našich zaměstnanců, což je také velmi důležité.