obrazek blog.png

V Railsformers rádi pomáháme nejen našim klientům, ale také se s nadšením pouštíme do akcí, které podle nás mají smysl. A toto jedna z nich.

V sobotu 12. ledna 2019 jsme slavnostně předali do rukou ředitele SDH Žulová panu Davidovi Winklerovi (http://www.hasicizulova) sponzorský dar v podobě AED přístroje.

Jedná se o defibrilátor, který je určen k resuscitaci, kdy je postiženému jedinci do srdce vyslán elektrický výboj, takzvaná defibrilace. Zraněnému člověku tak může být poskytnuta profesionální první pomoc, díky které dochází k rapidnímu zvýšení šance na záchranu života. Tento chytrý přístroj navíc zachránce navádí hlasitými mluvenými pokyny, takže i ve stresující situaci, kdy je každá minuta drahá, naprosto přesně ví, co má dělat

“V Railsformers se snažíme byznys vyvažovat také neziskovými radostmi a skutky, které pro nás mají smysl. K záchranným složkám jsme měli vždy blízko nejen proto, že mnozí z nás jsou aktivní motoristé, rodiče a sportovci. Umísťování přístrojů AED na veřejně přístupná místa a do rukou dobrovolným hasičům považujeme za skvělý nápad a věříme, že tak pomůžeme zvýšit šanci na záchranu mnoha životů.” shrnuje za Railsformers jednatel Jiří Kubica.