reservatic-blog.png

Reservatic - čas pod kontrolou, flexibilně a levně

Reservatic, geniální a flexibilní platforma pro tvorbu a správu rezervací. Vaši firemní klienti a zákazníci již nebudou čekat. Reservatic není jen klasický rezervační kalendář, kde zaznamenáte čas a termín, a pak s ním již nehnete. Reservatic je živoucí a flexibilní organismus, oboustranný komunikační kanál,  “diskuze”, kdy oba zúčastnění (poskytovatel služby i zákazník) jsou spokojení, protože i při časových kolizích zůstávají pány svého času. Obě strany včas získávají informace o realizované rezervaci a její změně a mohou s ní pak dále pracovat.  

Rezervatic se vymyká všem běžným rezervačním kalendářům, protože jeho šikovná aplikace umožňuje zákazníkům a klientům vidět všechny jejich existující rezervace na jednom místě. Ať už objednanou rezervaci u lékaře, ve fitness či kadeřnictví, na úřadě, u právníka, nebo v pneuservisu. A pak s nimi, dle libosti nebo potřeb, mohou v reálném čase manipulovat a upravovat je. Aplikace vám také také pomůže nalézt službu v neznámém městě, zarezervovat ji a navést vás k ní. A to se například při poruše automobilu nebo bolavém zubu určitě vyplatí.

Reservatic umožňuje snížit náklady na čas strávený komunikací o termínech se zákazníky. Můžete tak omezit  náklady na své call centrum nebo recepci. Vaše objednávkové a rezervační procesy se přitom zkvalitní. Vše se děje automaticky a flexibilně.

Zase klient nepřišel, neomluvil se a váš čas vám nikdo nezaplatí?  Reservatic dá vědět ostatním, že se uvolnil dřívější termín! Geniální? Díky Reservaticu můžete operativně reagovat na změny a pracovat s nimi v reálném čase. To zvyšuje efektivitu využití vaší pracovní doby a zákazníkům poskytuje komfort v podobě služeb bez čekání, což se v dnešní uspěchané době, kdy je každá minuta drahá, vyplatí.

Na rozdíl od běžných rezervačních kalendářů lze Reservatic pořídit za velmi příznivou cenu. Vaši zákazníci získávají tuto službu a aplikaci zdarma. Naše společnost, Zebu webdesign, nabízí Reservatic iframy, upravené tak, aby maximálně ladily s vaším webem. Vzhledem k velmi dobré spolupráci s tvůrci systému jsme navíc schopni vám vyjednat zvýhodněné podmínky.  Obraťte se na nás, prokonzultujeme vaše potřeby a najdeme to nejlepší řešení, šité vám na míru.

Takto vypadá iframe v reálném použití. Barvy a vzhled je samozřejmě možné upravit dle vašich potřeb.

 

APP STORE
GOOGLE PLAY