Po dvou letech vývoje vám s radostí můžeme oznámit a představit nový systém Reservatic. Společnost Railsformers spolu s klientem vyvinula webovou i mobilní aplikaci, která vám doslova usnadní život. Tento systém je vyjímečný a dovolíme si říci, že předchází svou dobu. Co vše umí a čím vám ulehčí život? 

Co je to Reservatic?

Cílem mobilní aplikace Reservatic bylo vytvořit moderní, pružný systém rezervací všech typů služeb. Reservatic je rezervační systém, díky kterému můžete organizovat a šetřit svůj čas. Vaši zákazníci používají chytré mobilní telefony a tablety. Prostřednictvím aplikace si snadno a rychle zarezervují volný termínSvé podnikání můžete řídit z pohodlí vašeho domova. Doslova šetříte čas a náklady. S Reservaticem už nečekáte.

Přidaná hodnota

Získejte konkurenční výhodu a buďte online se svými zákazníky. Se systémem můžete začít ihned a předejít zdlouhavému čekání. Rezervujete online a naplno se můžete věnovat svému volnému času. Systém obsahuje interaktivní rezervační kalendář kde si své rezervace ohlídáte. 

Mobilní aplikace je ke stažení zdarma. Stáhněte si do vašeho mobilního telefonu aplikaci Reservatic.  Pro verzi Android a samozřejmě také pro iOS verzi.