Jako společnost Railsformers se také zabýváme softwarem v podobě rezervačních systémů na zakázku. Rezervační systém je určen pro potřeby pořádání různých veřejných akcí, od koncertů až po různé přednášky, ale má samozřejmě řadu dalších využití a lze jej upravit podle potřeb každé společnosti na míru. Mezi základní požadavky zpravidla patří, aby systém dokázal provést rezervaci online, tzn. objednání určitého daného objektu, plochy, předmětu, zboží atd. datumově a časově. Rezervací se předchází duplicitě objednávek a chybovosti při rezervaci.

 

V aplikaci lze aktuálně sledovat celkový přehled obsazenosti prostoru/příp. souhrn objednávek. Datumově můžete vybrat, zda je např. prostor volný zrovna ve vašem termínu a zobrazit osobu, která je za akci zodpovědná. Přehledně uvidíte seznam akcí, které jsou již zaregistrovány. Díky službě můžete spravovat např. jeden velký areál, konkrétní budovy a místnosti (stejně jako celý sortiment nebo nabízené služby). V určitém termínu si můžete rezervovat svou místnost pro vaše účely, např. školení či představení. Systém vám umožní spravovat i různý inventář a mobiliář dané místnosti a budovy. Přehledně máte dohled nad svým majetkem, který je v místnostech uložen.

 

Systém obsahuje také funkci kontaktů, kde si přehledně uložíte všechny vaše dosavadní kontakty a lze libovolně upravovat jejich profil. Např. název subjektu, bankovní spojení, sídlo a kontaktní osobu.

 

Rezervační systém má nekonečně mnoho využití napříč všemi sférami podnikání a lze jej libovolně nastavit/upravit dle specifických požadavků na míru. Díky elektronickému rezervačnímu systému získáte více času díky úspoře času spojeného s administrativou a ušetříte čas také vašemu objednateli, který si elektronickou formu rezervace také rychle oblíbí. Rezervace je provedena v elektronické podobě s možností exportu dat a s přiložením všech potřebných dokumentů souvisejících s objednávkou.Vytvářejte nové akce, události, plánujte, organizujte, rezervujte budovy nebo personál, a to vše s naším unikátním rezervačním systémem.