Moravskoslezský pakt zaměstnanosti.jpg

Minulý měsíc u nás proběhla prezentace ve spolupráci s MSPakt pro žáky základní školy, o kterou se postaral sám majitel firmy Ing. Jiří Kubica. Kromě nadšení samotného majitele, který uvítal velký zájem ze strany žáků, jsme zároveň rádi za kladnou zpětnou vazbu, kterou nám poskytli. 

Těšíme se na další prezentaci, která proběhne již tento čtvrtek 28. 11. 2019. 

Exkurze se mi hodně líbila, fakt hodně… Chtěl bych do budoucna podnikat. Celý život to vidím u taťky, který podniká ve více odvětví. Přednáška mi proto dala docela hodně ve všech směrech. Pan Kubica byl velmi ochotný a příjemný, rád bych ho zase potkal. Děkuju moc.

Jakub, 15 let

 

Prezentace od pana Jiřího Kubici byla moc fajn. Moc jsem si ji užila. Hodně mě překvapilo, že jsme tam měli i občerstvení (velmi dobré občerstvení). Mrzí mě, že jsme toho nestihli víc. Mohla být ještě sranda.

Sarah, 15 let

 

Exkurze ve firmě Railsformers byla skvělá. Dozvěděl jsem se nové poznatky v oblasti IT přímo od odborníka. Určitě bych uvítal více takových akcí.

Daniel, 15 let

 

Prezentace od firmy Railsformers se mi velmi líbila. Zaujalo mě zaměření firmy, že mají rozdělané různé zajímavé projekty. A bylo zajímavé, kolik měla firma vyvinutých aplikací na mobil a počítač. A určitě bych šel znovu na takovou prezentaci. 

Filip, 14 let

 

Mně se exkurze velmi líbila, protože jsem se dověděla spoustu zajímavých informací, které jsem nevěděla, například ty o ochraně soukromí na internetu. 

Kristýna, 14 let

 

Přednáška se líbila, byla poučná a pan přednášející byl frajer. Bylo zajímavé, jak nám říkal, jak začal podnikat na začátku. Taky se mi líbilo, jak nám vyprávěl o podnikání jako takovém, od té doby se o to zajímám. Chtěl bych více takových exkurzí.

Marek, 14 let

 

Líbilo se mi zde, hodně jsem se dozvěděl nového, například o tom, jak fungují servery, co dělat při napadení hackery a jak se před nimi chránit. Bylo to celé fakt dost dobré.

Jan, 14 let