sMoneybox jako nejlepší aplikace pro správu osobních výdajů

Společnost Railsformers s.r.o. vyvinula praktickou aplikaci pro správu osobních financí.V současné době, kdy je ekonomika státu poměrně nestabilní a neproduktivní, je správa svých osobních financí čím dál více potřebnější a řada lidí hledá způsoby jak efektivně s němi nakládat. Není na to potřeba složitých ekonomických teorií. Někdy stačí použít jednoduché prostředky k dosažení lepších výsledků. Na této teorii je založen princip online aplikace sMoneybox. Jedná se o chytrý, jednoduchý a snadno použitelný online nástroj pro správu osobních financí. Registrace je anonymní a používání je zdarma.

Mezi hlavní atributy aplikace můžeme řadit: neomezený přístup k záznamu výdajů v kterýkoliv den a čas a odkudkoliv, systém je nezávislý na použitém webovém prohlížeči, uživatel se zaregistruje pouze pomocí e-mailu a hesla, aplikaci lze využít ve více jazyčné formě, je zdarma, je přehledná pro nezkušené uživatele, obsahuje kalendář akcí a výdaje lze klasifikovat do jednotlivých kategorií.

S příchodem této aplikace je daleko jednodušší mít kontrolu nad tím, co se děje na našich osobních účtech. Lze dokumentovat malé a pravidelné fixní náklady, které musíme mít vždy na paměti, abychom se nedostali do problému v důsledku dalších nepřímých plateb. sMoneybox je zaměřen především na zaznamenávání výdajů a jejich třídění tak, aby byl vytvořen seznam a tím přehlednější správa samotných výdajů. Samozřejmě jsou zpracovávány také příjmy a eventuální zůstatky na účtech k posouzení celkové finanční situace pro každý měsíc.

Registrační proces je velmi jednoduchý. Automaticky detekuje Vaši polohu a tím typ měny, ve které budete vést své osobní finance. Nutno poznamenat, že je k dispozici v mnoha jazycích. Chcete-li začít pracovat, vyplatí se vytvořit si kategorie pro každý ze záznamů, které budou v budoucnu přidány (např. platby, služby, dluhy, půjčky atd.).

Někteří nepotřebují více, než jen tabulkově spravovat své příjmy a výdaje, ale pro ty, kteří potřebují větší pomoc, bude řešení, které nabízí sMoneybox, velkou oporou.

sMoneybox je bezplatná online aplikace, která si klade za cíl pomoci kontrolovat tok Vašich peněz v domácnosti. Největší výhodou této aplikace je, že uživatel nemusí stahovat žádný software, který by usnadňoval přístup k této aplikaci. Stačí si jen vzpomenout na uživatelské jméno a heslo, se kterým byl proveden zápis.

Web, na kterém je aplikace umístěna, obsahuje certifikát zabezpečení, který slouží k ochraně osobních údajů a nahraných dat. S sMoneybox můžete používat grafické statistické přehledy, díky kterým můžete rychle a snadno identifikovat, kdo např. z rodiny utratil více peněz a za co. Udaje z grafu můžete snadno exportovat do tabulky.

Vývojáři tohoto úžasného nástroje nabízejí také desktopové aplikace. Díky tomu lze snadno přizpůsobit nástroje sMoneybox specifickým požadavkům každého uživatele.

Mezi nejdůležitější funkce, které sMoneybox nabízí, patří: dokumentace v libovolné měně, několik formátů data a jazyků, více možností pro editaci profilu, hodnocení bod po bodu, rozdělení financí do kategorií, informace o příjmech a výdajích, nastavení různých filtrů a možnost stáhnout data z grafů a Excel souborů. Webová platforma má také forum, kde lze zmínit své dotazy nebo nahlásit problém s používáním aplikace.

Aplikace na svých webových stránkách garantuje, že údaje nahrané v http://www.smoneybox.com/cs jsou chráněny v souladu s přísnými bezpečnostními normami pomocí certifikátu kvality COMODO EV SSL, což pomáhá zabránit krádežím identity, poskytuje ochranu proti phisingu a jiných podvodů v online světě.