firemní sit blog.png

V době, která víc než kdy jindy vyžaduje zvýšené bezpečnostní opatření, nejen kvůli blížící se platnosti nového evropského nařízení GDPR, je jednou z nutností pečlivě zabezpečit firemní síť. Ideálním řešením je zbavit se této zoodpovědnosti, přenechat správu sítě odborníkům, věnovat se plně předmětu svého podnikání a klidně spát. 

Centrální správa počítačů a síťových zařízení respektive její outsourcing je progresivním a výhodným krokem, který vám výrazně sníží firemní náklady, zrychlí řešení bezpečnostních incidentů a zjednoduší plánování dalšího rozvoje.

Před zavedením komplexní správy sítě je nutné zanalyzovat aktuální stav. Zkontrolovat zabezpečení a vyhledat případná slabá místa a hrozby, ty eliminovat. Následně sestavit návrh pravidel a nastavení, určit práva jednotlivých uživatelů a definovat systém zálohování dat. V Railsformers se specializujeme na audit stavu sítě a případné návrhy na vylepšení jejího zabezpečení a především na samotný outsourcing správy firemní sítě. Obraťte se na nás s nezávislou a nezávaznou konzultací.

Správa síti je jedna z hlavních pracovních činností Railsformers s.r.o. Disponujeme stabilní základnou specialistů, kteří se o vaši síť spolehlivě a zodpovědně postarají. Klademe důraz na bezpečnost a outsourcing provádíme s ohledem na požadavky blížícího se evropského nařízení pro ochranu osobních údajů GDPR. Ke klientům přistupujeme individuálně na základě jejich potřeb a jsme tak schopni pružně reagovat a řešit konkrétní body, které trápí právě vás! Přenechte správu sítě na nás a věnujte se tomu co vás baví a co vás živí!