priessnitz blog.png

Mobilní aplikace, jedinečná možnost jak zatraktivni a zinteraktivnit vaše služby. Umožní vašim klientům či potenciálním klientům využívat vaše služby online a výrazně jim je zpříjemní. Jednu takovou aplikaci jsme nyní spustili pro Léčebné Priessnitzovy lázně Jeseník.

Aplikace pomáha návštěvníkům Priessnitzových lázní v poznávání nových památek. Najdeme zde dvanáct tras v okolí Priessnitzových lázní, které nabízejí mimořádný zážitek pro své návštěvníky. Již nyní ji můžete stáhnout na Google play.

Aplikace tedy slouží jako benefit pro návštěvníky lázní a nejen pro ně. Pomocí ní poznají kouzelné okolí lázní, stráví zde tak nezapomenutelný čas a rádi se budou vracet. Aplikace umožňuje zobrazení turistických map s průvodcem, bez nutnosti být online. 

Umožňuje nejen provedení uživatele trasou pomocí GPS souřadnic a přehledné mapy, ale obsahuje také mnoho informačních bodů a slouží tedy jako průvodce seznamující uživatele se zajímavostmi dané oblasti. 

Prostředí online byznysu se dynamicky rozvíjí. Kdo nesleduje trendy a nedrží s nimi krok, rychle ztrácí tempo a dává konkurenci zásadní výhodu. Mobilní aplikace je mutace vašeho webu či obchodu s řadou specifických bonusů nebo nadstandardní třeba nadstandardní benefit k vašim službám. Aplikaci si uživatel stáhne do svého mobilního zařízení. Je obrovským benefitem pro zákazníky, usnadní jim nákupy, zvýší loajalitu ke značce a jednoznačně zvedne vaše tržby.

Chcete pro své zákazníky a potenciální klienty také takový benefit, díky kterému se k vám budou vracet či opakovaně nakupovat? Obraťte se na nás.