liga-strelci-bilovec.jpg

Railsformers není pouze společnost, která nabízí komplexní IT řešení, snažíme se poskytnout naše služby a finance k tomu, abychom podporovali místní podnikatele a služby, které mají z našeho pohledu smysl. Z toho důvodu jsme se rozhodli sponzorovat střelecký klub Bílovec! Podívejte se, jak naše pomoc vypadá a jakých skvělých výsledků tamní členové dosahují!

Střelecký klub Bílovec

Sportovně – střelecký klub Bílovec zahájil svou činnost 2. 10. 2017. Za pomoci města Bílovec se klub otevřel v areálu bývalé Besedy (Ostravská ulice 697/7). Klub se zabývá střelbou ze vzduchové pistole na deset metrů a je registrován v Českém střeleckém svazu.

Martin Tenk

Martin Tenk stojí za myšlenkou založení střeleckého klubu Bílovec. Jeho sportovní kariéra začala ve čtrnácti letech v Ostravě a skončila po dvaceti letech úspěšné reprezentace. Dnes se střelbě věnuje jako profesionální trenér a má na starost mladé střelce v Moravskoslezském kraji.

Úspěchy Martina Tenka ve střelbě

  • 1991 – 1992 – juniorský mistr Evropy, dvakrát vicemistr Evropy
  • 1996 – sedmé místo na Olympijských hrách v Atlantě
  • 1999 – seniorský mistr Evropy
  • 2001 – dvakrát třetí místo na mistrovství Evropy, stříbrná medaile na mistrovství světa ve Finsku
  • 2004 – deváté místo na Olympijských hrách v Aténách
  • 2008 – třicáté šesté místo na Olympijských hrách v Pekingu

Railsformers & Střelci Bílovec

Do sponzorství střeleckého klubu Bílovec jsme se zapojili hned z počátku jeho založení, tedy v roce 2017. Dnes jsou to již tři roky, kdy přispíváme pravidelnou částkou 10 000 Kč na chod, vybavení nebo výjezdy klubu za turnaji. Kromě finanční podpory jsme si vzali pod svá křídla i správu webu, který jsme sami sestavili a průběžně jej aktualizujeme novými informacemi.

Díky naší pomoci mohli například děti vyjet na MČR v Plzni.

Proč sponzorujeme střelecký klub Bílovec

V Railsformers si moc dobře uvědomujeme, že aktivní trávení volného času u dětí je v dnešní technické době velmi důležité. Řada našich zaměstnanců má sama rodiny s dětmi, které se snaží motivovat k tomu, aby se oprostili od technologických vymožeností doby a věnovali se i činnostem, kde zapojí své fyzické schránky.

Z toho důvodu vidíme v podpoře střeleckého klubu Bílovec velký smysl. Děti mají díky nám možnost vycestovat do okolních měst v České republice a zúčastnit se tak střeleckých akcí, na které by jinak nebyly prostředky.

Největší úspěchy členů klubu

To, že má naše sponzorství smysl vidíme i ve výsledcích, kterých jednotliví členové klubu dosahují. Díky nám může být jejich snaha a trénink řádně oceněn a mohou se těšit z možnosti uhrazených pobytů mimo místo bydliště.

Podívejte se na dva členy střeleckého klubu Bílovec, kteří v minulém roce odvedli kus práce a dosáhli řady ocenění.

  • Veronika Dobešová – Mistr republiky v družstvech 2019
  • Jindřich Josl – vítěz Grand Prix Praha, vítěz Grand Prix Liberec, 10 nominací na MČR v Plzni 2020