Súčto – on-line přehledné účetnictví

Súčto je on-line aplikace pro vytváření faktur a vedení jednoduchého účetnictví (daňové evidence) včetně zcela automatického generování formuláře přiznání k DPH a podkladů k daňovému přiznání. Aplikaci lze využívat bez nutnosti jakékoliv instalace do počítače.

Přístup 24/7

Ke všem fakturám, šablonám faktur, a dalším účetním dokladů a dokumentům tak máte přístup odkudkoliv z jakéhokoliv počítače (notebooku), tabletu či chytrého mobilního telefonu 24/7. Veškeré úkony lze provádět online bez nutnosti instalace na počítač.


Rychlost a jednoduchost

Rychlost vytvoření faktury podle předem stanovené šablony, která je v souladu s platnou legislativou a její vytvoření zvládnete do jedné minuty. K možnosti využívat aplikaci Súčto se stačí jen zaregistrovat. Vysoká přehlednost a uživatelsky přívětivé prostředí aplikace. Přehledný seznam všech odběratelů a dodavatelů se splatnostmi jednotlivých faktur.


DPH má pod palcem

Automatické vyplnění formuláře přiznání k DPH (stačí jen vytisknout). Automatické generování příjmů a výdajů do peněžního deníku na základě daňové kategorie pod jedním účtem lze spravovat více firem a pro každou zvlášť definovat firemní údaje snadný export příjmových a výdajových dokladů.


Kniha jízd a kalendář

Kniha jízd - evidence vozidel, řidičů a jejich jednotlivých jízd. Kalendář, který upozorňuje nejen na termíny splatností jednotlivých faktur provozovatel aplikace registrován u Úřadu pro ochranu pro ochranu osobních údajů, čímž je garantována ochrana proti zneužití dat. K dispozici je i mobilní aplikace. Využívat ji může účetní na volné noze i kancelář. 


sucto-pig

Jednoduše vytvářejte faktury a evidujte Vaše výdaje on-line. Mějte neustálý přehled o Vašem podnikání.