Jedním z našich dalších produktů, které bychom Vám rádi představili je účetní aplikace súčto. Súčto je online aplikace pro živnostníky, malé a střední firmy sloužící k jednoduchému a rychlému vytváření faktur a kompletnímu vedení daňové evidence (pokladní doklady, zcela automaticky generovaný formulář DPH, podklady k daňovému přiznání a další). K dokladům živnostníka nebo firmy může přistupovat více uživatelů, jejichž činnosti mohou být omezeny nastavitelnými oprávněními. Takto lze spolupracovat i s externími subjekty (např. daňovým poradcem). Aplikace je dostupná z každého webového prohlížeče bez nutnosti jakékoliv instalace na dané zařízení (počítač, notebook, tablet nebo chytrý telefon).

 

Základní funkce systému:

  • Online fakturace a účetnictví.
  • Kontrolní hlášení DPH
  • Příjmové a výdajové doklady.
  • Faktury přijaté / vydané.
  • Výpis dodavatelů a odběratelů.
  • Peněžní deník.
  • Kniha jízd.

 

Jednoduše vytvářejte faktury a evidujte Vaše výdaje online, mějte neustálý přehled o Vašem podnikání. S súčtem ušetříte Váš čas i peníze.

 

Vytvořené faktury lze odesílat na e-mail odběratele nebo exportovat do formátu pdf a tisknout. Neustále máte přehled o fakturách po splatnosti či informaci o neuhrazených fakturách. Užitečná funkce je možnost komentáře faktury odběratelem prostřednictvím odkazu v e-mailu s fakturou. Lze si tak vyspecifikovat případné upřesnění fakturovaných položek. Samozřejmostí je inteligentní správa partnerů, která zahrnuje převzetí údajů a automatické informování o jejich změně v registru živnostenského podnikání.

 

Fakturu vytvoříte za pouhých 20 sekund a lze ji vytvořit v různých jazycích. Veškeré náležitosti dokladů jsou v souladu s platnými zákony. Dostupná je také funkce automatického vyplnění daňového přiznání. K jedné agendě se přihlásí více uživatelů. K dispozici máte historii stavu vydaných/přijatých dokladů.

Aktuálně využívá aplikaci súčto více jak 2 900 uživatelů. Proto neváhejte a začněte využívat súčto pro Vaše potřeby také.