Súčto je online aplikace, s jejíž pomocí lze vytvořit fakturu pro platbu během několika sekund a odeslat ji prostřednictvím e-mailu přímo zákazníkovi nebo ji vytvořit ve formátu PDF. Prostřednictvím aplikace snadno vytvoříte profesionálně vypadající fakturu s vlastním logem firmy a vlastním textem. Jedniným požadavkem na uživatele, k možnosti pracovat s Súčto a vytváření faktur, je připojení k internetu. Službu lze využívat prostřednictvím chytrého telefonu, notebooku, PC nebo tabletu a nezáleží na tom, zda používáte Windows, Mac, Apple nebo jiný operační systém. Prostřednictvím této aplikace můžete sdílet informace s obchodními partnery, kolegy nebo účetní díky zabudovanému chatu. Také faktury Vašich obchodních partnerů jsou evidovány v e-mailové schránce a jedním kliknutím je zařadíte do přijatých faktur.

Súčto je nejjednodušší způsob jak oslovit zákazníky a dodavatele. Díky jednoduchému procesu můžete vytvářet profesionální faktury se všemi daňovými náležitostmi a požadavky, které v nich musí být zahrnuty. Aplikace nabízí rovněž možnost ukládání a předurčení pravidelných faktur, což ušetří čas. U těch společností, které vystavují faktury zahraničním zákazníkům a dodavatelům je v aplikaci nástroj, který generuje faktury v požadované měně.

Potenciál tohoto produktu je obrovský a můžeme zmínit jeho další funkce, mezi které patří: organizování výdajů navedením plateb v jakékoliv měně (bez ohledu na měnu faktury), poslání faktury do své Súčto e-mail schránky, nebo rovnou propojit s žádostí o platbu. Při zaznaménávání všech plateb může mít uživatel automaticky pod kontrolou, zda je zachován vyrovnaný stav peněz v hotovosti nebo na jeho bankovním účtu. Mít přehledný souhrn peněžních aktivit je základem úspěšného podnikání. Uživatel má pod kontrolou své účty, nevyřízené platby a nedoplatky přímo v kalendáři nebo v sestavě aplikace. Každá faktura je vygenerována se svým aktuálním statusem, zda byla nedávno vytvořena, odeslána klientovi nebo byla zobrazena klientem.

Aplikace sama o sobě nevyžaduje žádnou instalaci ani konfiguraci na počítači uživatele nebo stahování aktualizací z webových stránek. Tým Súčto se stará o údržbu systému, což zaručuje nejaktuálnější verzi programu s nejnovějšími daňovými a účetními informacemi a podmínkami.

Súčto na svých webových stránkách garantuje, že údaje nahrané v http://www.sucto.cz/ jsou chráněny v souladu s přísnými bezpečnostními normami soukromí poskytovaných certifikátu kvality COMODO EV SSL, což pomáhá zabránit krádežím identity, poskytuje ochranu proti phisingu a jiným podvodům v online světě.