Právě jsme koupili lístky na největší událost roku zaměřenou na prezentaci nápadů ze světa technologií, představení firem a jejich startupů investorům z celého světa. Pokud slyšíte o tomto summitu poprvé, věnujte pozornost dalším několika řádkům.

Během tří let se stal The Summit jednou z nejvlivnějších mezinárodních technologických akcí roku. Summit 2013 představil více než 250 světově renomovaných přednášejících osobností, 1000 vystavovatelů, dalších 100 satelitních událostí a otevření trhu NASDAQ živě na pódiu. Letos se na tři dny stane Dublin hlavním městem technologií. V loňském roce se summitu zúčastnilo 10 242 účastníků, kteří pocházeli z celého světa, včetně vedoucích pracovníků z firem jako jsou  Google, Microsoft, Facebook atd. 

Hlavní část summitu se koná ve dnech 4. - 6. listopadu 2014 a odehrává se na různých místech po celém Dublinu v Irsku. Technologie dnes mění svět rychleji než kdykoliv jindy v dějinách lidstva a my chceme být rozhodně u toho. Během hlavní části summitu budeme prezentovat dva naše produkty a služby, které bychom chtěli představit formou prezentace na pódiu potenciálním investorům ze zahraničí, jelikož máme v plánu expandovat na zahraniční trhy. 

Do listopadu je to jistě dlouhá doba, ale uteče to jako voda. Už teď se na summit těšíme a připravujeme se na načerpání nových zkušeností a znalostí. Rozhodně Vám nezůstaneme nic dlužni a na našem webu zveřejníme veškeré podrobnosti o tom jak vše probíhalo a jaký přínos pro nás tato akce měla. A kdo ví, třeba se s některými z Vás potkáme přímo v Dublinu. :)