comgate_blog.png

Využijte naší spolupráce s ComGate ve svůj prospěch!

Rádi se podílíme na projektech, které mají skutečný potenciál, a proto vám můžeme s hrdostí prozradit, že jsme uzavřeli developerskou smlouvu o spolupráci s firmou ComGate.

Společnost ComGate patří mezi silné hráče v oblasti platebních služeb. Na trhu se pohybuje více než šest let a mezi klienty, kteří využívají jejich platební bránu, byste objevili například Českou televizi, ale i známé cestovní kanceláře nebo online bazary.

Díky této spolupráci mají naši zákazníci možnost využít služeb ComGate za zvýhodněných podmínek. Až do 16. září tak můžete ušetřit 60% na aktivačním poplatku za integraci platební brány, takže místo klasických 2490 Kč zaplatíte jen 990 Kč. A to už stojí za to!

Vzhledem k tomu, že mezi hlavní přednosti ComGate patří široké spektrum nabízených platebních metod, záruka v podobě nejvyšší platební licence, cena, rychlost a perfektní zákaznický servis, troufáme si říct, že nemůžete šlápnout vedle.

Zaujala vás možnost integrace platební brány? Uvažujete, že dáte svým webovým stránkám nebo e-shopu nový kabát? Naši profesionálové s vámi rádi proberou všechny dostupné možnosti. Naberte nový směr podnikání s Railsformers.