mergado_blog.png

Znáte Mergado? Pokud stále patříte mezi ty, kdo jej ještě aktivně nevyužívají, ukážeme vám, k čemu je toto řešení dobré a jak může pomoci vašemu e-shopu.

Co si představíte, když se řekne Mergado?

Mergado je platforma, která vám umožní upravovat feedy vašeho e-shopu. V praxi to znamená, že můžete měnit data, která proudí z vašeho e-shopu do Heureky, Zboží.cz a jiných reklamních systémů. Inzerce na českých a zahraničních zbožových srovnávačích se tak díky Mergadu stává jednodušší.

Jak Mergado funguje?

Výhodou této platformy je bezesporu i to, že pracuje online, a tak nemusíte nic instalovat. Z toho plyne další výhoda: své inzeráty můžete spravovat kdekoli (stačí přístup k internetu) s neomezeným počtem uživatelů. Změny provedené v Mergadu vám umožní vylepšit inzerci tak, aby byly tržby vašeho e-shopu vyšší a vyšší. Kromě Mergada samotného si můžete přidat doplňkové aplikace, které rozšíří funkce této platformy o nové nástroje, které vám pomohou dovést celé dílo k dokonalosti.

S čím vám Mergado pomůže?

  • Optimalizace nákladů na inzerci - Mergado vám například usnadní nastavování nabízené ceny za proklik podle ceny konkrétního zboží, pomůže vám vyřadit vybrané produkty z placených výpisů.
  • Párování produktů -  pro dosažení lepšího výsledku spárování produktů můžete využít klasická pravidla pro úpravu elementů.
  • Hromadné skrytí produktů - pokud máte produkty, které se již neprodávají nebo jsou duplicitní s nulovou cenou, s Mergadem je snadno skryjete.
  • Jednoduché rozšíření o nepovinné elementy - ty vám například umožní zobrazovat produkty v zápisu na Firmy.cz.
  • Odstranění drobných chyb - jde například o nepovolené znaky.
  • Provádění dočasných změn feedů - chcete provést změnu pouze na určité období? Například krátkodobě rozšířit název o akční výhodu (doprava zdarma, dárek), sezónní změna nabízené ceny za proklik (zvýšení ceny na léto, snížení na zimu) - i to Mergado zvládne.

Příště si řekneme, jakým začít pracovat s Mergadem a jakým  způsobem můžete nasdílet ´přístupy. Pokud by vám bylo cokoliv nejasné nebo jste si chtěli ušetřit práci a přenechat nastavení na nás, dejte nám vědět. O vše se rádi postaráme :-).