Dny_NATO_2022.jpg

Bez vstupenek a bezplatně díky dlouholeté podpoře partnerů se uskuteční ve dnech 17. a 18. září 2022 na Letišti Leoše Janáčka Ostrava další ročník oblíbené události Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil AČR. Těší nás, že můžeme k této velkolepé akci přispívat naší mobilní aplikací, u které jsme právě dokončili aktualizaci a již nyní si tak můžete stáhnout oficiální aplikaci Dny NATO 2022.

Oficiální mobilní aplikace se pro většinu návštěvníků Dnů NATO stala potřebným společníkem, který je provází a informuje o událostech na akci. Uživatelům poskytuje interaktivní přehled celého programu v jejich mobilu či tabletu, přičemž pokrývá i přílety a odlety účastníků akce. Po kliknutí na položku v programu je možné si o dané ukázce přečíst podrobnější informace a zajímavosti.

V aplikaci najdete tradičně i informace o dopravě na místo a z místa akce, mapu areálu nebo kde je možné vyhledat lékařskou pomoc, občerstvení či toalety. Aplikaci budou opět spravovat správci přímo během konání akce, návštěvníci se tak ihned dozví veškeré případné změny v programu.

Letošní aktualizace aplikace přináší vylepšené cachování obrázků v aktualitách a bannerech, optimalizaci datových přenosů pro rychlejší načítání aplikace a aktualizaci knihoven na nejnovější Android a iOS. Největší změnou je přesunutí nápovědy do průvodce, na místě nápovědy je pak nyní záložka Rádia Čas.

Základní funkce aplikace jsou k dispozici v offline režimu, k aktualizaci programu a informací je potřeba připojení k internetu. Aplikace je lokalizovaná pro češtinu a angličtinu.

Více o celé akci se dočtete na stránkách natodays.cz. Mobilní aplikaci Dny NATO 2022 stahujte zdarma v obchodu Apple Store pro systémy iOS, v Google Play pro systémy Android a na Huawei AppGallery.