2022-11-25 EvoCat-karvina.png

Velice nás těší, že spolupráce se zdravotní pojišťovnou RBP i nadále pokračuje. Před časem si zvolila pro svou virtuální pobočku náš systém Reservatic, nyní jsme na pobočce v Karviné integrovali naše řešení vyvolávacího systému včetně kiosku EvoCat.

Vstupní kiosek EvoCat je víceúčelové zařízení sloužící k interakci s návštěvníkem. Přístroji dominuje 22" LCD dotyková obrazovka a jeho srdcem je mikropočítač postavený na platformě ARM. Ve standardním provedení obsahuje vydavačku bezkontaktních karet a jejich čtečku. Vzhledem k ekologickému hledisku jsme dali přednost těmto znovupoužitelným plastovým NFC kartám, které je následně možné využít i pro další interakci v budově. Toto řešení však není vhodné pro všechny typy zákazníků, proto jsme pro RBP kiosek rozšířili o tiskárnu jednorázových lístků.

Pro účely vyvolávacího systému EvoCat je možné kiosek propojit s dalšími periferiemi tohoto systému, např. centrálními obrazovkami, přepážkovými displeji, reproduktory. S dosavadním řešením RBP by byla integrace s on-line objednáváním velmi složitá a nepraktická. Nyní obsluha přepážky vyvolávací systém EvoCat ovládá plně z pohodlí webového prohlížeče. Není problém také rozšíření o vizuální a zvukové prvky, usnadňující orientaci návštěvníka na pobočce.

Veškeré prvky systému jsou propojeny pomocí moderních protokolů zajišťujících autenticitu, integritu a zabezpečení přenášených dat.

Kiosek EvoCat zaručeně nepřehlédnete, je vyroben z umělého kamene, který mu dodává luxusní vzhled a bude tak ozdobou každé budovy.