rails-new.png

Pokud má podnikání fungovat a flexibilně reagovat na poptávku trhu, je pro něj nevyhnutelný vývoj. Společnosti Zebu a Railsformers aktuálně procházejí zásadním a rozsáhlým vývojovým milníkem. Pro zajištění komplexnějších služeb, rozšíření portfolia nabízených produktů a zesílení základny zkušených specialistů jsme se rozhodli spojit.

“S Railsformers dlouhodobě spolupracujeme a tato symbióza vždy spolehlivě a efektivně fungovala. Rozhodli jsme se ji tedy prohloubit a k 1. 9. 2017 se obě společnosti sjednotí pod názvem Railsformers, jako firma nabízející komplexní IT služby,” komentuje jednatel Zebu Robert Škarpa.

Stávající klienti obou společností obdrží včas kompletní informace a věříme, že toto efektivní propojení povede i k jejich spokojenosti. Rozšířený rámec nabízených služeb nyní pokryje mnohem širší škálu zákaznických potřeb. Budeme schopni zrealizovat komplexnější projekty, zahrnující například webové a e-shopové řešení,e-commerce,  mobilní aplikace, online marketing, poradenské služby v oblasti IT i bezpečnosti, velké informační, řídící CRM či rezervační systémy, e-learningy, SW řešení na míru dle požadavků klienta atp.

“Nově se chceme soustředit více na problematiku bezpečnosti firemních dat a s tím související vyhlášku GDPR, která je aktuálně velmi diskutovaným tématem. Spojením Zebu a Railsformers získáme my a potažmo naši klienti velkou konkurenční výhodu a zjednoduší se komunikace. Dokážeme pracovat efektivněji, řešení budou komplexně propojena napříč všemi IT oblastmi včetně jejich následné propagace pomocí online marketingu a ochrany dat prostřednictvím strategie IT bezpečnosti,” doplňuje CEO Railsformes Jiří Kubica.

Všechny novinky a kompletní portfolio produktů a služeb naleznete na našem novém webu railsformers.com

 

ZEBU WEBDESIGN

Spolehlivý a flexibilní partner pro komplexní řešení e-shopu, webu i dalších online projektů s akcentem na e‑marketing.

RAILSFORMERS

Profesionální, precizní a sofistikované řešení rozsáhlých informačních systémů, webových i mobilních aplikací, specialista na bezpečnost firemních dat nejen v rámci GDPR.